Horoskop na 24. týden (15. 6. 2020 - 21. 6. 2020)

Další týden je tady! Co tě v následující dny čeká? Láska, štěstí nebo nějaké nepříjemné překvapení? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Stereotyp tvého vztahu ti občas leze na nervy, i když jsi se svým partnerem naprosto spokojená a za nic bys ho nevyměnila. Někdy vyhledáváš pro tvého partnera dost nepříjemné situace, jen abys dosáhla nějakého vzrušení. Nebuď pak překvapená, když pak nebude jeho reakce taková, jakou jsi očekávala.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Práce máš momentálně nad hlavu. Občas nevíš, kam dřív skočit, ale i tak bys při plnění svých úkolů neměla být tak roztržitá. Jakmile budeš spěchat, přehlédneš spoustu chyb, a nakonec tě bude čekat mnohem víc práce. Takže zapomeň na spěch a raději buď pečlivá.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Bohužel se budeš potýkat s nemocí v rodině. I když máš hromadu povinností, pokus se najít si nějaký čas, abys mohla být se svou rodinou a dělat jim společnost, když jim nebude zrovna dobře. Navíc si společný čas hezky užijete.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvůj milý se snaží být romantik. I když tě to zpočátku zaskočí, nakonec si budeš tuhle novinku velmi užívat. Neočekávej od něj hned gesta jako z romantického filmu a raději si užívej to, jak se snaží.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Už je tu pomalu pravé léto, ale tvoje tělo není zrovna připravené na plavkovou sezóny. Netrap se drastickými dietami, raději využij teplé počasí na to, aby ses dostala zpět do formy. To, že nemáš na břiše pekáč buchet, přece není důležité. Hlavně, aby ses cítila dobře.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Zapomeň na vysedávání doma. Venku je krásně, tak neseď doma, a raději vyraz někam do města. Zavolej kamarádce a jděte se podívat třeba po obchodech nebo na kávu. Zkrátka zapomeň na válení a užij si nějakou zábavu.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci to je poslední dobou velký blázinec. Takže jsi ráda, když můžeš o víkendu na chvíli vydechnout a pustit myšlenky na práci z hlavy. Zkus třeba vyrazit s kamarády někam na chatu do přírody a užít si trochu klidu a pohody.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Čeká tě pěkné překvapení! Někdo z tvé rodiny vám oznámí pořádnou novinu, což všechny dost zaskočí. Následujcí týdny se pak ponesou v duchu téhle události. Navenek možná působíš, jako bys z toho neměla moc velkou radost, ale dej jim najevo, že jsi za ně moc ráda.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V práci to je poslední dobou dost náročné. Ty ale předvádíš skvělý výkon a nezůstane to bez povšimnutí. Tvůj šéf si toho všimnul a hodlá tě za tvou práci odměnit. Hlavně nepolevuj, ať svého nadřízeného nezklameš.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Rodinné problémy ti dávají často dost zabrat. Místo toho, abys řešila své vlastní problémy, máš plnou hlavu rodinných svárů. Měla by sis uvědomit, že ne vše je tvoje starost. Některé neshody si zkrátka musí vyřešit ti, kterých se to týká.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Následující týden bude pro tebe dost náročný. Mnohem víc než práce tě bude zajímat hezké počasí venku. Budeš se tak jen těžce soustředit a zvládneš mnohem míň práce než jsi měla původně v plánu.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou nemáš moc dobrou náladu a své špatné rozpoložení si často vyléváš na partnerovi. Nezapomínej, že i on je jen člověk a má city. A tyhle tvé nálady nemusí být pro něj moc lehké. Snaž se být na něj milejší.

Autor:
Publikováno: 16. 6. 2020 10:15 Nahlásit obsah