Horoskop na 33. týden (10. 8. 2020 - 16. 8. 2020)

A je tu zase pondělí! Co tě v následujících dnech čeká? Budeš se těšit z maličkostí, nebo budeš věnovat svůj čas problémům? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

V následujících dnech tě čeká opravdu bohatý program. Bude to náročné nejen po fyzické stránce, ale také po té psychické. Věci nepůjdou úplně tak, jak by sis přála a poznámky některých přítomných tě budou vytáčet doběla. Ale jinak si to moc užiješ.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Občas s partnerem tápete v tom, jak bude váš vztah dále pokračovat. Zvlášť pokud vám vaši blízcí neustále kladou všetečné otázky. Základem je komunikace! Nestyďte se otevřeně mluvit o budoucnosti.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tvoje kreativita je momentálně na vrcholu. Jeden nápad střídá druhý a šéf je nadšen. Bohužel spolupráce s tebou je pro kolegy mnohdy noční můra. Názory měníš jako na houpačce a zorientovat se v tom je prakticky nemožné. Zkus své myšlenky aspoň trochu krotit.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou jsi ztracená sama v sobě. Nedokážeš říct, co chceš, mnohdy ani to, co určitě nechceš. Nátlak ze strany ostatních tomu ale také nepomáhá. Zapomeň na všechny, snaž se udělat si pořádek ve své vlastní hlavě a pak bude mnohem lépe.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci jsi poslední dobou prožila pár náročných týdnů a teď už to konečně vypadá, že bude o něco lépe. Hlavně ale nepodceň situaci. Možná se ti bude zdát, že máš spoustu času, ale v průběhu týdně by tě to mohlo ještě překvapit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední týdny byly pro tebe dost náročné. Máš pocit, že prakticky u nikoho nenajdeš trochu pochopení a všichni se na tebe dívají skrz prsty. Přestaň se trápit smýšlením ostatních, věnuj se tomu, co tě dělá šťastnou a na ostatní zapomeň.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Čeká tě krásný týden plný romantiky a štěstí. Tvůj milý tě nepřestává neustále překvapovat a ty jsi zamilovaná snad víc, než kdy dřív. Užívej si a dej partnerovi najevo, jak moc si ho vážíš.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou se ti po pracovní stránce opravdu daří. Nejen, že si to v práci užíváš, ale ani o peníze nemáš nouzi. Měla bys promyslet, kam ty peníze investuješ. Byla by škoda je jen tak utratit bez vidiny nějakého užitku.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Pokud jsi momentálně sama, nezoufej. Na obzoru se něco pomalu ale jistě rýsuje. Hlavně žádnou paniku, buď co nejvíc přirozená a je jedna ruka v rukávě. Tvůj princ na bílém koni je blízko, tak si nehraj na drsňačku, ať se nelekne.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Konečně ses dočkala zaslouženého volna, tak si ho nenechej nikým otrávit. Ve svém okolí sice budeš mít spoustu reptalů, ale nedělej si z nich těžkou hlavu. Užívej si své volno a pokud bude třeba, vyraz klidne někam sama. Skvěle si vyčistíš hlavu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V lásce máš bohužel často smůlu, rozum často přepere srdce a ty zůstaneš raději sama. Zkus nechat hlavu na chvíli stranou a poslouchej výhradně své city. Uvidíš, že zažiješ něco, o čem se ti ani nesnilo.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Máš neustále pocit, že máš nějakou neodkladnou práci a nedovolíš si jen tak v klidu sednout a odpočívat. Zapomeň na chvilku na povinnosti a relaxuj. Práce ti neuteče a pokud budeš jen neustále v poklusu, tak budeš úplně zničená.

Autor:
Publikováno: 10. 8. 2020 10:01 Nahlásit obsah