Horoskop na 39. týden (30.9. 2019 - 6.10. 2019)

A je tu další týden! Máš se na co těšit, nebo tě spíš čeká něco jako noční můra? Přečti si svůj horoskop ať víš, co čekat!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nenechej si do svého života kecat od ostatních lidí. Zvlášť od těch, kteří tě ani pořádně neznají a nejsou součástí tvého života. Jsou věci, které by sis měla dělat podle sebe. Tak nedovol, aby se ti jejich uštěpačné poznámky dostaly do hlavy.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední týdny si užíváš bezstarostné romantiky. Tvoje láska tě plně pohltila, ale ty nevidíš, neslyšíš. Dávej pozor, ať tohle tvé rozpoložení neublíží tvým blízkým. V téhle euforii občas nemáš čistý úsudek.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci je to teď pořádný kolotoč práce a stresu, šéf na vás neustále tlačí a tebe to docela zneklidňuje. Někdy máš problém se pořádně soustředit. Nenechej se znervóznit a jednej tak, jak si zvyklá.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Konečně máš pocit, že děláš něco, co má opravdu smysl. Do práce chodíš s nadšením a nebereš to jen jako zdroj peněz. Na řeči ostatních se neohlížej a užívej si, že děláš něco, co tě konečně naplňuje.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Občas tě trochu děsí, že se váš vztah ubírá ohromnou rychlostí k vážným krokům. Hlavně nepanikař. Uvědom si, že tvůj partner je všechno, co jsi kdy chtěla. Zachovej klid a nechej věci plynout přirozeně.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V práci se ti daří, ale stejně jednou za čas nastanou situace, ve kterých jsi nejsi jistá. Snažíš se jim pak, co nejvíce vyhnout. To ale není ta správná cesta. Přiznej si, že to není tvá silná stránka a snaž se s tím něco udělat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj milostný život je momentálně jako na houpačce. Jednu chvíli se ztrácíš v objetí svého milého a za pár okamžiků prožíváš hádku o úplných blbostech. Zkus zjistit z čeho tyhle vaše nenadálé konflikty pramení.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Konečně se pracovní záležitosti zase trochu uklidnili. Poslední týdny byly dost hektické, ale vypadá to, že je to už všechno pryč. Tak si užívej zasloužené pohodičky.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Momentálně se nenacházíš v prostředí, které by zrovna podporovalo tvůj pracovní růst. Ze začátku ti to možná svým způsobem vyhovovalo, ale časy se mění. Zamysli se, jestli ti tohle opravdu stačí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Tvoje psychická pohoda vzala poslední dobou za své. Necítíš se dobře, máš neustálý pocit, že něco není v pořádku. Přestaň to v sobě dusit a svěř se někomu ze svých nejbližších. Uleví se ti, a navíc ti pomohou najít cestu zpět do pohody.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Bohužel tě čekají nepříjemné vztahové peripetie, které se dost výrazně podepíšou na tvé náladě. Nebudeš následující týden zrovna příjemný společník a všichni se ti raději budou klidit z cesty.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas zapomeneš, že už dávno nejsi na střední a problémy je potřeba řešit o dost dospělejší cestou. Mysli na to, jinak tě čekají problémy, které opravdu nejsou příjemné.

Autor:
Publikováno: 30. 9. 2019 14:07 Nahlásit obsah