Horoskop na 39. týden (4. 10. 2021 - 10. 10. 2021)

Týden uběhl jako voda a máme tu zase pondělí! Co ti tento týden přinese? Budeš se těšit z úspěchu, nebo tě bude trápit smutek a problémy? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska není jen o tobě, je potřeba naslouchat také partnerovi. Přestože máš velké odhodlání ve vašem vztahu leccos změnit, bez jeho souhlasu a pomoci to nepůjde. Vyslechni si také jeho názor.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Dostala ses do fáze, kdy máš nutkavou potřebu měnit své okolí. Ať už jde o byt nebo zahradu. Tví blízcí z toho nejsou zrovna nadšení, ale tvůj elán je nakonec přesvědčí, aby se také zapojili.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Čeká tě náročný pracovní týden. Vedoucí má o tvé práci zřejmě zkreslené představy, a tak má občas až nereálné požadavky. Zapomeň na hádky, tím se ti nic vyřešit nepodaří. Raději vsaď na klidně a trpělivé vysvětlování.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Čeká tě poměrně těžká zkouška, kterou ustojíš jen tak tak. Nenechej se nikým vyprovokovat a dát volný průchod emocím. To by ti přineslo jen trápení a nepříjemnosti. Raději své pocity drž na uzdě a zlost si nějakým způsobem vybij později.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvůj milý má poslední dobou hromadu práce, a tak mu nezbývá čas ani na tebe, ani na jeho koníčky. Nedělej kvůli tomu doma dusno, on za to nemůže. Raději mu zkus nějak pomoci, nebo aspoň zpříjemnit tu trošku volného času.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvoje finanční situace je poslední dobou víc než uspokojivá. Bohužel v takových chvílích začínáš nesmyslně rozhazovat a peníze tak z účtu mizí rychlostí blesku. Dej si na to pozor a ušetřené peníze raději do něčeho investuj.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci tě čeká pořádný frmol. Od rána do pozdního odpoledne se opravdu nezastavíš a doma tě pak bude čekat další šichta. Nesnaž se to zvládnout jako hrdinka. Raději si přiznej, že to sama nezvládneš a požádej někoho o pomoc.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou nemáš ty ani partner zrovna nejlepší náladu. Celé dny na sebe jen štěkáte a chytáte se za slovíčka. Přestaňte se dohadovat o hloupostech a raději se zaměřte na to, co je pro vás opravdu důležité.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Následující dny budou jako v pohádce. Čeká tě opravdu klidný týden, a to hlavně po pracovní stránce. S kolegy si budeš rozumět, jak už dlouho ne. A nerozhodí tě ani zádrhel větších rozměrů. Užívej si to!

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Po delší době si s partnerem užíváte klidného a spokojeného vztahu. Na obzoru se nerýsuji žádné mráčky a vy si tak můžete užívat. Nedovol nikomu, aby v tobě zasel semínko pochybení, že není vše tak pohodové, jak se zdá.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvoje nová známost ti doslova učarovala. Rozumíte si tak, jako s nikým jiným. Že máš až skoro pocit, že se znáte několik desítek let. Jen si dej pozor, aby to nezačalo skřípat v milostné rovině. Nyní se dost jeví jako skvělý kamarád, ale je potřeba se zamyslet i nad tím, zda je mezi vámi i nějaká vášeň.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Následující týden bude pro tebe hodně náročný. Čeká tě hromada povinností, které musíš co nejrychleji splnit. Hlavně nepropadej panice. Máš kolem sebe spoustu ochotných lidí, kteří by ti rádi pomohli. Tak rozdávej úkoly, pak to půjde mnohem rychleji.

Autor:
Publikováno: 5. 10. 2021 10:41 Nahlásit obsah