Horoskop na 40. týden (28. 9. 2020 - 4. 10. 2020)

A je tu další pondělí! Budou pro tebe následující dny náročné, nebo si budeš spíš užívat pohody? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Příští týden si bohužel moc neužiješ. Čeká tě spousta starostí, které budeš muset řešit. Nenechej se odradit prvotním neúspěchem. Nesnaž se všem vyřešit ve spěchu, dej tomu raději čas. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci tě čeká hromada povinností, které budou čekat jen a jen na tebe. Bohužel tentokrát se nemůžeš spolehnout na nikoho z kolegů. Ti mají momentálně sami práce nad hlavu. Zatni zuby a pusť se do práce. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

A partnerem momentálně prožíváte dost nepříjemné období. Nemůžete se shodnout na čemkoliv, co ovlivňuje vaší budoucnost. Netlačte tolik na pilu, zkuste pár týdnů neřešit nic zásadního a užívat si společný čas bez zbytečných hádek. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Na obzoru se objevila nová známost, která ti absolutně zamotá hlavu. Už po pár dnech si budeš malovat růžovou budoucnost, ale nenechej se unést. Ne všem může být tak krásné, jak by se mohlo zdát. Buď opatrná. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Ty poslední dobou zažíváš jedno z nejšťastnějších období. Bohužel tví blízcí na tom nejsou zrovna nejlépe. Nepředhazuj jim své štěstí a raději jim podej pomocnou ruku. Už jen vlídné slovo jim vykouzlí úsměv na tváři.

 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Měla by sis ujasnit své priority. Poslední dobou máš tolik povinností, že se nestíháš věnovat rodině ani kamarádům. Měla by sis na ně udělat více času, a povinnosti odložit na jindy. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci tě čeká velká výzva. Šéf bude od tebe vyžadovat, abys projevila nějakou kreativitu. Nedrž se při zemi, čím odvážnější nápad, tím bude šéf více nadšen. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj soukromý život poslední dobou dost trpí. Práce máš nad hlavu, a společenský život dost zanedbáváš. Zapomeň na nějakou dobu na povinnosti a užij si také nějakou legraci. Vezmi kamarády užijete si zábavný večer.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska je složitá věc. A přestože se neustále snažíš jí porozumět hlavou, vůbec se ti to nedaří. Není divu, city se nedají racionalizovat. Zapomeň na rozum a zkus se řídit jen a jen srdcem. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední týdny sis docela užívala, zapomněla na všechny povinnosti a věnovala ses jen věcem, které ti dělají radost. Bohužel teď je čas vrátit se zase do starých kolejí a pustit se znovu do práce. První dny pro tebe budou sice krušné, ale nakonec se ti podaří opět vysednout do sedla. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

V práci tě čeká docela neobvyklá situace. Šéf bude mít skvělou náladu, a to se často nestává. Neváhej ani minuty, a využij situace. Je ideální čas k tomu, abys vyrokovala se svými prosbami a návrhy. Zklamaná určitě nebudeš. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední týdny si s partnerem užíváte dosytosti. Po nějaké době jste se znovu naladili na stejnou vlnu, a užíváte si sami sebe. Neboj se partnerovi svěřit se svými touhami, budeš překvapená, jak ochotně tu vyhoví. 

Autor:
Publikováno: 28. 9. 2020 14:18 Nahlásit obsah