Horoskop na 41. týden (10.10. 2022 - 16. 10. 2022)

Další pondělí je tady. Co ti přinese tento týden? Čeká tě pohodový týden, nebo se budeš celých sedm dní trápit? Čti dál.

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Vždy, když máš pocit, že tě na svém milém nemůže nic překvapit, tak přijde s něčím naprosto nečekaným. Tentokrát ti to vyrazí dech tak, že nebudeš schopná se celý týden soustředit na nic jiného.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nějaká práce navíc by se ti hodila, ale už týdny jsi o nic nezavadila. Teď dostaneš zajímavou nabídku, která ale nebude úplně tvůj styl. Nezalekni se toho a jdi do toho naplno. Pokud se budeš rozmýšlet, mohl by ti ji někdo vyfouknout.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Ačkoliv se většinu času pečlivě kontroluješ, aby sis u nikoho neudělala špatných dojem, umíš se i pořádně odvázat. Pro jednou se vykašli na umírněnost a pořádně si užij zábavy.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Rodinná atmosféra je pěkně hustá. Občas máš strach vůbec něco říct, abys tím nerozpoutala několikahodinovou válku. Raději si najdi nějakou činnost mimo domov, ať se nemusíš pohybovat jako na minovém poli.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Máš poslední dobou pocit, že tvoje představy o budoucnosti se rozchází s těmi partnerovými. Netrap se tím sama. Je načase vyložit karty na stůl a o všem si popovídat otevřeně.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Posledních pár měsíců se ti podařilo vyjít s penězi víc než dobře. Neměla bys ale ušetřené jmění jen tak utratit za hlouposti. Raději si je nechej na horší časy nebo šetři na pořádnou dovolenou. Uvidíš, že ti to udělá větší radost než spousta drobností válejících se po bytě.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Pozornost ostatních mužů si ve většině případů patřičně užíváš. Tvé chovaní si ale každý vyloží po svém. Buď raději opatrná, a pokud nemáš zájem, dej jim to jasně najevo. Jinak by tě mohly čekat nepříjemné nedorozumění.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední týdny váš vztah prožíval krušné období. Oba jste měli spoustu práce, hodně stresu a neshody byly na denním pořádku. Teď je ale všechno jinak a partner se ti snaží vše vynahradit. Ani ty bys neměla zůstat pozadu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Partner má poslední dobou náladu pod psa. Ty se mu ve většině případů snažíš vyhnout, aby se náhodou nekonala nějaká zbytečná hádka. Zkus mu tentokrát naopak zvednout náladu. Uvařit oblíbené jídlo, vzít ho kina a podobně - aby zapomněl na své starosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Kromě svátků a narozenin se se svými příbuznými moc nevídáš a někdy tě to opravdu mrzí. Udělej si jednou za čas o víkendu volno a vyraz je navštívit. Uvidíš, že budou mít radost. A užijete si krásné chvilky.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas si až moc pohodlná a partnerovy snahy o jakoukoliv aktivitu rychle zamítneš. Nedělej to, zahazuješ tak šanci prožít úžasné věci, a navíc pak může mít tvůj milý pocit, že s ním nechceš trávit čas.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Sezení doma tě sice nebaví, ale na to abys někam vyrazila sama se necítíš. Nečekej, až tě někam vytáhnou kamarádi a vezmi věci do vlastních rukou. V okolí se určitě koná nějaká akce, kam můžete s partou vyrazit.

Autor:
Publikováno: 10. 10. 2022 10:16 Nahlásit obsah