Horoskop na 41. týden (18. 10. 2021 - 24. 10. 2021)

Dny letí jako splašené a máme tu zase nový týden! Co ti následující dny přinesou? Budeš mít radost z každé maličkosti nebo tě naopak budou trápit problémy? Přečti si svůj horoskop na tento týden.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Ne nadarmo se říká, že ve dvou se to lépe táhne. V následujících dnech budeš mít práce nad hlavu, že by ses z toho zbláznila. Pokud ti ale kolegyně podá pomocnou ruku, půjde všechno rázem snáz. Tak se nebraň, pokud ti někdo nabídne pomoc.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Vypadá to, že všechny spory partnerského života jsou pro tentokrát zažehnány a vy si zase můžete užívat spokojeného vztahu. Nevytahuj zbytečně staré křivky a raději si užívej radosti všedních dní. Budete si tak s partnerem mnohem více rozumnět, když nebudete muset řešit žádné problémy.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou už ti opravdu chybí kulturní život, a tak zoufale prahneš po nějaké společenské akci. Vůbec se toho neboj a někam vyraz. Přemluv taky přátele a společně si užijte super večer. Budete na to ještě dlouho vzpomínat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ačkoliv máš na obzoru nějakého nápadníka, vyhlídka na vážný vztah je stále v nedohlednu. Pokud je to opravdu to, po čem toužíš, zapomeň na nějaká dočasná řešení. Jediné, co se ti vyplatí, je vsadit vše na jednu kartu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci nebude v následujících dnech panovat zrovna nejpohodovější atmosféra. Někteří kolegové budou mít pocit, že jsou na výši, a tak s nimi nebude vůbec lehká komunikace. Nenechej se ale strhnout jejich povýšeným chováním. Zachovej si nadhled.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Občas máš pocit, že všechno doma leží jen a jen na tobě. Zkus pro jednou vše vypustit a starat se opravdu jen o sebe. Uvidíš, že se svět nezboří a že si můžeš jednou za čas dopřát trochu odpočinku. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Měla bys být obezřetná při rozhovoru se šéfem. Občas jsi trochu moc otevřená a nebojíš se říct cokoliv úplně od plic. Šéf by nemusel být nadšen z takové upřímnosti. Raději vše pěkně zaobal, ať to nevyzní tak tvrdě.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nesnaž se zbytečně řešit věci, s kterými se dá jen těžko hnout. Zbytečně si tím budeš komplikovat život a k úspěchu nejspíš nedojde. Raději se zaměř na věci, které opravdu můžeš ovlivnit.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou máš nervy na pochodu. Sebemenší zádrhel tě může úplně vykolejit a zkazit ti náladu na několik dní. Podporu hledej u partnera, ten tě dokáže opět dostat do psychické pohody a zlepšit ti den. Je ale důležité, aby měl s tebou dostatek trpělivosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V práci se ti poslední dny příliš nedaří, práce ti jde od ruky pomalu a jeden problém střídá druhý. Nenechej se tím rozhodit, je potřeba se nad daným problémem opravdu zamyslet a neházet hned flintu do žita. Vzdát se je sice jednoduché, ale problém to v žádném případě nevyřeší. Tak zatni zuby a bojuj.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska je krásná věc, ale často také velmi složitá. Ne vždy jde všechno podle plánu, ať se snažíš sebevíc. Proto zbytečně netlač na pilu, když je očividné, že to nebude fungovat. Raději svůj čas a úsilí investuj do něčeho, co má smysl.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas máš velkolepé plány, ale jakmile dojde k jejich realizaci, dostaví se množství problémů. Nebylo by od věci poučit se z minulých chyb a dělat vše tak, aby k nim znovu nedošlo. Tvá představa je sice hezká, ale realita jí odpovídat nikdy nebude. Chce to být nohama na zemi.

Autor:
Publikováno: 19. 10. 2021 12:30 Nahlásit obsah