Horoskop na 41. týden (5. 10. 2020 - 11. 10. 2020)

A je tu zase pondělí! Co tě v následujících podzimních dnech čeká? Budeš prožívat pohodový týden nebo tě čeká kupa povinností? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvůj milostný život byl poslední dobou spíš jedna velká pohroma, než cokoliv jiného. Nenechej se tím rozhodit, tvůj princ na bílém koni na tebe stále čeká. Přestaň se na nějakou dobu rozhlížet po potenciálních partnerech a uvidíš, že tu bude dřív, než se naděješ.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nepodceňuj sílu názoru skupiny. Už týdny se snažíš šéfa k něčemu přimět, ale stále s ním nemůžeš hnout. Zkus na to jít z opačné strany a přesvědčit nejdřív kolegy, a pak se jako skupina snažit ovlivnit i vedení. Uvidíš, že to bude mít větší účinek, než bys mohla čekat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Máš pocit, že všechny tvoje peníze se hned vypaří a ty ani netušíš, za co jsi je utratila. Nepodceňuj ani sebemenší výdaje. Zkus si aspoň měsíc zapisovat veškeré své výdaje, ať víš, kam všechny ty peníze utíkají. Budeš překvapená, za co všechno vyhazuješ poměrně velké peníze.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvoje tělo je v takové formě, jako snad nikdy. Nenechej si zkazit náladu ošklivým počasím, i doma se můžes stále udržovat v kondici, tak to neházej za hlavu. Naopak zkus pomoct někomu, kdo se s pravidelným pohybem spíš trápí. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou ses opravdu necítila dobře, a to hlavně po psychické stránce. Teď se ale všechno zase obrací k lepšímu. Tvoje hlava si konečně odpočinula od všech problémů, které ji takovou dobu tížily. Užívej si to, že se zase cítíš dobře a netrap se hned věcmi, které stejně nemůžeš ovlivnit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou byly u vás v rodinně dost napjaté vztahy. Teď ale všechno zmizelo jako mávnutím kouzelného proutku. Zapomeň tedy na nějakou dobu na řešení veškerých problémů a raději si užívej tu rodinnou pohodu bez zbytečných výměn názorů.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Neměla by ses nutit do toho, abys setrvávala ve vztahu, který už dávno nemá budoucnost, jen proto, že nechceš zůstat sama. Pokud budeš po dlouhé době věnovat veškerou svou budoucnost jen a jen sobě, uvidíš, že se ti uleví.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nepřeceňuj možnosti tvého těla. Měla bys respektovat to, že se zrovna necítíš dobře a raději dopřát tělu odpočinek. Pokud ho budeš neustále trápit, mohlo by to časem dojít až do opravdu vážného stavu. Raději si dopřej relax a bude ti hned lépe.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou jsi bojovala s nedůvěrou a žárlivostí vůci svému partnerovi. Ten toho ale začíná mít plné zuby. Raději toho co nejrychleji nech, nebo to povede jen ke spoustě hádek a nepříjemností. Tvůj milý má oči jen pro tebe, ale tohle tvé chování mu hodně vadí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující týden bude poměrně pestrý. Čeká tě spousta povinností, ale nebudeš mít pocit, že se do toho musíš nutit. Naopak ti bude přirozeně jeden úkol navazovat na druhý a budeš to mít i jako zdroj zábavy. Už dlouho jsi nebyla tak produktivní, jako v následujících dnech.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Delší dobu jsi tápala ve tmě, nemohla jsi dojít k žádnému rozumnému řešení, ale už se to blíží ke konci. Nakonec do sebe všechny dílky skládačky zapadnou a ty všechno pochopíš. Bude to pro tebe velká úleva a konečně se budeš moci posunout dál.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Šéf ti dá v následujích dnech najevo, že jsi v práci opravdu nepostradatelná. Neber to jako prázdná slova, myslí to opravdu vážně a spoléhá na tebe. Pokračuj v práci jako do teď a časem se dostaví i hmotné důkazy šéfova vděku. 

Autor:
Publikováno: 6. 10. 2020 10:14 Nahlásit obsah