Horoskop na 42. týden (12. 10. 2020 - 18. 10. 2020)

Co tě čeká v následujících dnech? Přinese ti nový týden nové začátky nebo u tebe zůstane vše při starém? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě tentokrát čeká!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Jsi člověk, který za každou cenu věří, že všichni okolo jsou upřímní a poctiví. Bohužel opak je většinou pravdou a ty se často dost spálíš, pokud někomu věříš. Nenechej se jen tak jednoduše k čemukoliv přesvědčit. Pouštěj se do vážných věcí pouze s lidmi, kterým můžeš opravdu věřit. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Bohužel se ti v práci ne vždy daří a existují věci, ve kterých neustále tápeš. Následující dny ale budou jiné, pořádně zabojuješ a nakonec se ti vše podaří přesně tak, jak budeš chtít. Musíš jen vytrvat a pořádně se do toho opřít.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V následujích dnech se snaž držet svoje emoce, co nejvíce na uzdě. Hned několikrát denně budeš mít sto chutí někoho přetrhnout. Moc štěstí ani úlevy by ti to ale nepřineslo, tak raději zatni zuby a jen si to představ v duchu.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš už plné zuby toho, jak jsou všichni kolem tebe křiví a starají se jen o sebe a své zájmy. Nezůstávej někde, kde jsou priority úplně jiné než jsou ty ve tvém srdci. Neboj se říct z plných plic, co si o tom myslíš a pak odejít se vztyčenou hlavou. Uleví se ti.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Chyby, které jsi udělala začátkem roku, pomalu vyplouvají na povrch a ty začínáš panikařit. Neztrácej hlavu hned v první chvíli, nic není tak vážné, jak by se mohlo zprvu zdát. S klidnou hlavou se ti podaří nakonec všechny problémy zažehnat.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj milostný život poslední dobou uvíznul na mrtvém bodě. Teď se ale věci začínají dávat do pohybu. Nechej věcem volný průběh, nesnaž se do nich zbytečně zasahovat a uvidíš, že to nakonec dopadne víc než dobře. Svěřit se občas osudu není vůbec špatné.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Zůstaň ve střehu! Následující týden bude docela zajímavý, neztrácej pozornost a buď opatrná. I když se cítíš často naprosto sebejistá, v mžiku vteřiny se může všechno změnit a ty budeš mít na krku pořádný průšvih. Buď obezřetná a nenechej nic náhodě.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Přístí dny nebudou úplně nakloněné k tomu, aby ses pouštěla do nějakých složitých diskuzí. Všichni v tvém okolí budou mít svůj specifický a dost vyhraněný názor, takže nebudou žádné diskuzi vůbec přístupní. Nelámej to tedy zbytečně přes koleno a raději to nechej na jindy.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Máš velké ambice, ale následující dny nebudou moc přát tvému kariérnímu postupu. Energii, kterou bys tedy využila k práci, raději nechej pro rodinu. Už dlouho jste si neužili nějaký společný čas, tak je ideální příležitost to napravit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas se do všeho moc ženeš, snažíš se být vždy první a nejlepší. Bohužel ne vždy se to takhle daří. Netlač tolik na pilu a zkus raději zvolnit tempo a víc se na práci soustředit. Úkoly si rozděl podle toho, jak moc jsou aktuální a nezabývej se zbytečnostmi. Uvidíš, že budeš mnohem produktivnější.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Máš ráda, když je vše podle tebe, ale tento týden s tím určitě nepochodíš. Budeš se muset naučit přistoupit na kompromis a pracovat operativně dle situace. Musíš si přiznat, že ne vše se točí kolem tebe. A místo své ješitnosti se starej o to, aby byla práce odvedena,co nejlépe.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Následující dny budou opravdu náročné. V práci tě čeká pořádná dávka kritiky, která tě dost zasáhne. Musíš jako první uznat své chyby a srovnat se především sama se sebou. Partner ti bude v těchto dnech velkou oporou a pomůže ti dostat se z nejhoršího.

Autor:
Publikováno: 13. 10. 2020 10:01 Nahlásit obsah