Horoskop na 43. týden (28.10. 2019 - 3.11. 2019)

Je tu zase nový týden! Čeká tě nějaké nové dobrodružství, nebo zůstane vše při starém? Užívej si poslední slunečné dny plnými doušky. Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nastalo ti dost krušné období. Nemáš to lehké nejen v práci, ale ani doma není situace zrovna růžová. Hlavně nepropadej panice a snaž se vše řešit rozumně. Zbrklým a hysterickým chováním nic nevyřešíš. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Lásce zkrátka neporučíš! I když si se teď chtěla soustředit spíš na kariéru, osud má trochu jiné plány. Nebraň se tomu zuby nehty, nakonec to bude jedna z nejkrásnějších náhod tvého života. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Někteří kolegové mají opravdu "skvělou" náladu a tebe tak čeká dost nepříjemný týden. Nepouštěj se zbytečně do konfliktů, čekaly by tě jen nepříjemnosti, které za to opravdu nestojí. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Svému partnerovi jsi ochotná odpustit snad úplně cokoliv. Jenže on toho občas také využívá. Nedej mu vše zadarmo, ať si uvědomí, že nejsi splachovací a nemůže si opravdu dovolit vše. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední dobou nejsi zrovna v nejlepší psychické formě. Měla by sis dát na pár dní volno od veškerého stresu. V práci se bez tebe těch pár dní nezblázní a doma to taky zvládnou. Věnuj se hlavně sama sobě. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Čím déle trvá tvůj vztah, tím víc si uvědomuješ, že tvůj partner nesplňuje všechny požadavky, které bys chtěla od svého budoucího manžela. Zamysli se nad tím, jestli má váš vztah do budoucna cenu. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Nikdy jsi nebyla zrovna pořádná, ale poslední dobou se tvůj smysl pro ukládání věcí naprosto vymkl kontrole. Měla bys okamžitě zasáhnout, dokud je ještě čas. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvá životospráva není poslední měsíce zrovna ideální. Přestože bys s tím chtěla něco dělat, nemůžeš se k tomu odhodlat. Najdi někoho, kdo tě do toho popostrčí. Je jedno jestli to bude kamarádka, ségra nebo přítel. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nerada přiznáváš, že si v něčem nejsi jistá, nebo dokonce nevíš, co si s tím počít. Není se opravdu za co stydět. Každý občas tápe a je lepší zeptat se včas než pak řešit zbytečné problémy. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Následující dny se ti bude v práci opravdu dařit. Tvůj elán a nasazení navíc dodá chuť do práce i tvým kolegům a úspěch pak budou stavit všichni. Jen tak dál!  

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Občas až příliš řešíš, kde se co šustne, místo aby ses starala o sebe. Do života ostatních ti nic není, tak neprobírej jejich záležitosti všude kolem. Být v opačné situaci, tak by se ti to taky nelíbilo. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas máš pocit, že už opravdu nemůžeš dál a máš chuť se vším seknout. Nakonec ale najdeš zbytek energie a odhodlání a všechno to zvládneš. Máš v sobě mnohem víc síly, než si myslíš. Tebe jen tak něco nepoloží. 

Autor:
Publikováno: 29. 10. 2019 14:05 Nahlásit obsah