Horoskop na 44. týden (4.11. 2019 - 10.11. 2019)

A je tu zase pondělí! Co ti nový týden přinese? Můžeš se těšit na pořádnou dávku vzrušení, nebo tě spíš čeká poklidná chvilka? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Partner se poslední dobou chová dost nevyzpytatelně. Někdy tě svou reakcí tak zaskočí, že se pak bojíš jen otevřít pusu. Nechoď kolem něj po špičkách. Pěkně narovinu mu řekni, co cítíš. Jen tak máš šanci, že se brzo vzpamatuje.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska je zvláštní věc. Jemu dokážeš odpustit úplně všechno, ale člověku, co se na něj jen křivě podívá, bys nejraději zakroutila krkem. Nestav svého milého nad ostatní. Ani on není dokonalý, akorát to teď zatím nevidíš.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Možná nejsi pracant roku, ale své povinnosti vždy včas a pečlivě splníš. Neměla bys dovolit, aby na to ostatní zapomněli. Nenechej si šlapat po zádech, dej ostatním najevo, že máš taky svou cenu.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nikdy jsi neměla nějaké zdravotní problémy a návštěvami lékařů jsi se tedy moc nezatěžovala. Bohužel nastaly horší časy. Umíš vystoupit z komfortní zóny a dělat to, co je správné a zdravé pro tvé tělo. Nepodceň situaci!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Už nějakou dobu už neholduješ divokým večírkům, ale jednou za čas se přece jen nějaká akce najde. Zapomeň na chvíli na starosti a povinnost a užívej si. Nebudeš litovat!

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Zdraví máme jen jedno. Měla bys na to pamatovat a zamyslet se nad tím, co všechno do svého těla přijímáš. Uvědom si, že některé věci za zničení zdraví opravdu nestojí, i když tě to v tu chvíli láká sebevíc.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci tě následující týden čeká pořádný blázinec. Tentokrát to opravdu nebude hračka zvládnout těch osm hodin. Obrň se trpělivostí a pochopením. Budeš to opravdu potřebovat!

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvoje nákupní šílenství občas nebere konce. Zamysli se nad tím, kolik peněz utratíš za něco, co vlastně vůbec nepotřebuješ. Za takové peníze bys už mohla vidět kus světa. Dávej si pozor, za co vyhazuješ peníze.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou jsi úplně ztratila elán do práce. Čeká tě spousta povinností, na které jsi do teď kašlala. Teď už se ale opravdu musíš dát do práce, nebo tě čekají pěkné nepříjemnosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední dobou pochybuješ o rozhodnutích, za kterými sis ještě nedávno pevně stála. Zapomeň na to, co jsi si myslela před nějakým časem, okolnosti se mohly změnit a celá situace pak může dopadnout jinak. Pokud to nezkusíš, tak se to nikdy nedozvíš a budeš toho litovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Stojíš před důležitým životním krokem a nevíš, jak se zachovat. Rozum i srdce říkají každý něco jiného a ty jsi z toho akorát v rozpacích. Rozum si poslechla už mockrát, teď dej šanci srdci.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední týdny jsou pro tebe náročné jak po psychické, tak po fyzické stránce. Plýtvat energii na věci, které nejsou v tvé kompetenci, tě akorát vysiluje. Soustřeď se raději sama na sebe. To je to nejlepší, co můžeš teď dělat.

Autor:
Publikováno: 5. 11. 2019 09:21 Nahlásit obsah