Horoskop na 46. týden (9. 11. 2020 - 15. 11. 2020)

A máme tu opět pondělí a s ním i nové situace. Jak budeš zvládat následující dny? Budeš si užívat nebo se budeš naopak honit jako hadr na holi? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední týdny jsou pro tebe opravdu radostné. Už dlouho se ti nedařilo tolik, jako teď. Všechno ti jde pěkně od ruky, doma panuje naprostá pohoda a s partnerem vám to taky skvěle klape. Hlavně nebuď nevděčná a neztěžuj si na ten nejmenší zádrhel.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Omezení sociálních kontaktů je pro tebe opravdu obtížné. Běžně jsi hodně společenský člověk a momentální situace tě dost ubíjí. Nenechej se omezením tolik ovlivňovat, menší party přes Skype by mohla být taky zábava.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Neustále jsi některým jedincům trnem v oku. Mají potřebu řešit a rozebírat každičký tvůj krok a názor. Nedělej si z toho těžkou hlavu, žij si svůj spokojený život a hloupé řeči vypusť z hlavy. Zavděčit se jim se ti stejně nepoštěstí.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Momentální situace dává vašemu rodinnému životu opravdu zabrat. Svoji rodinu sice nadevše miluješ, ale teď spolu trávíte tolik času, že je toho už zkrátka moc. Uvědom si, že do přírody můžeš občas i sama a trochu si vyčistit hlavu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tento týden nebude zrovna pohádkový. Čeká tě spousta problémů, které budeš muset řešit a nebude to nic příjemného a snadného. Zachovej klidnou hlavu, vše řeš v klidu a s rozumem. Dej si raději na čas a nedělej žádné polovičaté řešení.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou se kolem tebe motá spousta nápadníků. Přitom ty jsi už nějakou dobu šťastně zadaná. Měla bys dát svým ctitelům najevo, že tady cesta nevede. Tvůj milý by se mohl cítit nejistý, když by zjistil, že se kolem tebe stále někdo ochomítá.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Vánoce a karanténa mají na tvou peněženku devastující účinek. Jedna objednávka střídá druhou a kurýr už je u tvých dveří jako doma. Dávej trochu pozor, kam všechny ty peníze posíláš. Ne všechno opravdu potřebuješ. Možná bys mohla zkusit spíš něco ušetřit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Někdy jsi až příliš kritická, co se týče tvých rodinných příslušníků. Uvědom si, že vážně nikdo není bez chyb a i ty máš své mouchy. Na druhou stranu si uvědom, že jakmile nastane nějaký problém, na pomoc ti bez váhání přijde vždy hlavně rodina. Buď ráda, že je ve svém životě máš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Partner bude v následujících dnech jako vyměněný. Bude ochotný dělat i to, k čemu bys ho dřív nedonutila ani násilím. Většinu času budeš jen zírat a divit se. Raději moc nepátrej po příčině a vysvětlení. Raději si to patřičně užívej.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Váš vztah s partnerem se pomalu dostává do další fáze. Pomalu mizí růžové brýle a čím dál častěji si všímáte nedostatků toho druhého. Neber to tragicky a nesnaž se partnera měnit, nauč se tolerovat to, jaký je a snažte se spolu v klidu fungovat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Momentálně nemáš vůbec pomyšlení na budování vážného stavu. A máš pocit, že zrovna teď se opravdu roztrhl pytel s nápadníky. Jako by je tvůj nezájem přitahoval mnohem víc, než když někoho hledáš.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou se potýkáš s finančními potížemi. Máš pocit, že nemůžeš vyjít se svým příjmem, přitom každý týden vyhodíš hromadu peněz do vzduchu ani nemrkneš. Občas je potřeba ubrat trochu ze svého obvyklého komfortu. Pak bude mnohem líp.

Autor:
Publikováno: 9. 11. 2020 13:33 Nahlásit obsah