Horoskop na 47. týden (25.11. 2019 - 1.12. 2019)

A je tu další pondělí! Co ti nový týden přinese? Budeš si užívat chvíle se svými nejbližšími? Nebo tě čeká jen shon a hromada práce? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Dřív jsi měla pocit, že žiješ, tak jak sis přála. Ale poslední dobou potkáváš spoustu zajímavých lidí a máš pocit, že bys od života chtěla přece jen víc. Bojíš se ale udělat tak velkou změnu a otočit svůj život o sto osmdesát stupňů.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Následující dny pro tebe budou opravdu úspěšně. Povede se ti cokoliv, na co sáhneš a ještě budeš mít v kuse dobrou náladu. Byla by škoda takovou situaci nevyužít, takže pokud se už nějakou dobu k něčemu odhodláváš, tak teď je správná chvíle.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Občas první mluvíš a až potom myslíš. Dávej si raději pozor na pusu. Někdy vesele prozradíš i to, co mělo být tajemstvím. Ostatní tě pak mají za pěknou drbnu a raději před tebou nic neříkají.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou jsi se svým životem opravdu spokojená. Ale následující události s ním pořádně zamávají. Bohužel tě v dalších týdnech čeká spousta nejistoty a strachu, co bude dál.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Pomalu si uvědomuješ, že spousta z tvých vztahů nebyla ani láska, ale spíš potřeba s někým být. Soustřeď se teď spíš na sebe a své potřeby místo hledání dalšího partnera.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Podzimní počasí ti nedělá dobře. Jsi v jednom kuse unavená a ospalá. V práci se nedokážeš moc soustředit a často máš pak v práci chyby. Dej si hlavně pozor, abys měla kvalitní spánek. Taky můžeš mrknout na nějaké doplňky stravy.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Cítíš, že partner se už nechová jako v začátcích vašeho vztahu a taky mu to čas od času vyčítáš. Měla bys ale měřit i sebe stejným metrem a uvědomit si, že ani ty neděláš ty věci, které byly pro tebe na začátku samozřejmostí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou žiješ ve strachu z nevěry. A postupně ti to ovládá život. Snaž se tyhle tvoje stavy krotit. Ani tvůj partner tyhle scény nevydrží dlouho. Nejednej tak bezdůvodně, nakonec je to většinou úplně jinak, než si myslíš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Období vánočních večírků je zase tady. Dávej pozor, ať si na nich neutrhneš nějakou ostudu. Svoji dobrou reputaci bys pak žehlila pořádně dlouho.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Pokud ti někdy něco nechybělo, tak je to sebevědomí. V práci ti sice zajistilo spoustu výhod, ale v osobním životě je to o poznání horší. Někdy bys měla malinko ubrat, svým vystupováním ostatní často odradíš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Všichni ve tvém okolí jsou zadaní a plánují společné svátky. Tobě je líto, že nikoho takového nemáš a zoufale se rozhlížíš všude kolem. Nevrhej se do ničeho po hlavě, jen abys trávila svátky v páru. Výsledek nedopadne podle tvých představ.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tenhle týden pro tebe nebude jednoduchý. Nebude se ti moc dařit. A navíc budeš muset řešit spoustu sporů s lidmi, s kterými nebudeš moct nalézt společnou řeč. Zatni zuby a vydrž!

Autor:
Publikováno: 25. 11. 2019 11:00 Nahlásit obsah