Horoskop na 49. týden (13. 12. 2021 - 19. 12. 2021)

Dny utíkají jako splašené, a tak tu máme zase další týden. Co tě v následujících dnech čeká? Budeš se radovat z každé drobnosti, nebo tě budou stíhat samé trable? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tvůj milý bude v následujících dnech neuvěřitelně zvědavý. Bude pátrat nejen po vánočních dárcích, které pro něj máš, ale také po všem, čím se budeš v těchto dnech zabývat. Dej pozor, ať se do tvých věcí neplete až příliš. Někdy by to mohlo způsobit opravdu nepříjemné problémy.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden bude pro tebe po pracovní stránce velmi úspěšný. Vůbec se neboj projevit svůj talent a vytas všechny své přednosti. Takhle koncem roku to může šéfa popostrčit k tomu, aby v následujících dnech udělal nějaké změny.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Lásce se nedá poručit, tak se ani nesnaž vyhovět kamarádce, která ti neustále dohazuje svého známého. Pokud necítíš, že přeskočila jiskra hned na začátku, nejspíš k tomu nedojde ani později. Raději počkej na někoho, z koho se ti podlomí kolena hned napoprvé.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Snažíš se partnerovi splnit vše, co mu na očích vidíš. Zvlášť teď před Vánoci děláš vše pro to, aby byl spokojený a šťastný. Bohužel to zatím nevypadá, že by měl v plánu ti to oplácet. Nezapomínej proto ani na sebe, a snažte prožít svátky tak, abyste byli spokojení oba.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Pravé vánoční šílenství už u tebe v práci vypuklo, takže vůbec nevíš, kde ti hlava stojí. Práce se na tebe valí ze všech stran a chaotičtí kolegové tomu také moc nepomáhají. Snaž se tak aspoň ty nepanikařit, a řeš věci stále s rozvahou a za pomoci zdravého rozumu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj miláček je poslední dobou šílený tajnůstkář. Pomalu začínáš mít strach a věčně přemýšlíš, co má tedy ta lubem. Nechej ho si užít toto dobrodružství, jinak mu zkazíš překvapení. Nakonec se stejně všechno dozvíš.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Vánoční úklid není nic pro tebe. Vždy to vnímáš spíš jako utrpení, ke kterému se musíš dlouho přemlouvat. Zkus to tentokrát udělat jinak. Raději než se s tím trápit, tak si zaplať paní na úklid. Ty se pak budeš moci věnovat něčemu, co ti dělá větší radost.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Vánoce se nezadržitelně blíží, ale ty jsi stále v první fázi příprav. Měla bys trochu zrychlit, pokud chceš všechno zvládnout včas. Zvlášť si dej pozor na to, aby to dárky s e-shopů stihly dojít do Vánoc. Tak příliš neotálej s objednávkami.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Ani ty, ani tvůj partner nejste příznivci chaosu a shonu. Raději vše řešíte v klidu, bez zbytečných emocí a stresu. Tahle předvánoční doba tomu ale moc nenahrává. Nemusíte se ale do toho nutit, klidně si vše udělej po svém v klidu a pohodě. Koneckonců je to jen vaše věc.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Už nějakou dobu jsi sama, ale po lásce toužíš neustále. Bohužel to většinou ztroskotá na protějšku, který se nechce vázat. Vypadá to ale, že se blýská na lepší časy. Nevkládej do nového vztahu velké naděje, a raději si to patřičně užívej. Uvidíš, kolik tato změna přístupu, přinese nového.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nejsi dvakrát trpělivý člověk. A to ti teď před Vánoci přinese spoustu stresu. V práci tě čeká hromada úkolů, které ale nebudou stát jen na tobě. A právě kolegové, kteří už budou pomalu ve sváteční náladě, tě budou přivádět k šílenství. Snaž se ale zachovat chladnou hlavu!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ráda bys po delší době zažila nějaký románek. Nemusí být ani vážný, ale chtěla bys zase cítit ty motýlky v břiše. Popusť tedy trochu uzdu své fantazii a odvaž se. Prince na bílém koni tak sice asi nepotkáš, ale litovat taky nebudeš. 

Autor:
Publikováno: 15. 12. 2021 08:27 Nahlásit obsah