Horoskop na 5. týden (1. 2. 2021 - 7. 2. 2021)

A je tu další pondělí! Co tě v následujících dnech čeká? Budeš se těšit ze společnosti rodiny a přátel, nebo tě čekají spíš starosti v práci? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Současná doba utužování přátelství zrovna nepřeje, ale nezoufej. Díky technologiím můžeš s kamarády udržovat kontakt i v téhle zvláštní době. Udělejte si z toho třeba tradici a jednou za čas udělejte videohovor, otevřete si k tomu láhev vína a bavte se.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou se pro tebe výprava na nákup stala nejlepším bodem dne. Užívej si to, klidně si vyber ten nejkrásnější outfit, udělej perfektní make-up a vyraz na nákup potravin. Hezky ti to rozzáří den.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nezapomínej v následujících dnech na pohyb. Tvoje tělo si rychle zvyká na to, že je toho pohybu poslední dobou méně. Vyraz každý den na procházku nebo se aspoň trochu protáhni. Uvidíš, že to s tvým tělem i hlavou udělá divy.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tento týden se raději nepouštěj do žádných vážných témat. Ať už v práci, nebo doma. Přineslo by to jen hádky a velké dusno. Raději se věnuj něčemu, co v nikom ve tvém okolí, neprobouzí negativní emoce. Bude tak ten týden o poznání pohodovější.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

I když pracuješ z domova, nezapomínej na pevný režim. Stanov si jasnou pracovní dobu, přes kterou nejede vlak. Volný čas pak věnuj hlavně rodině a sama sobě. A víkendy jsou také přísně zakázány.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

V následujících dnech si dávej velký pozor, tvoje imunita nebude naprosto bezchybná. Tak dej větší pozor na dodržování hygieny než obvykle. Nezapomeň taky imunitu podpořit pestrou stravou.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tento týden bude pro tebe hodně náročný. Budeš se muset obrnit velkou trpělivostí a mnohdy také dost přivřít oči. Nemáš moc ráda, když musíš na někoho dohlížet, aby splnil své povinnosti, ale tentokrát to bohužel jinak nepůjde.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V následujících dnech ti někdo pořádně zamotá hlavu. Ale neplánuj si hned svatbu a jména dětí. Poblouznění zmizí tak rychle, jak přišlo. Bude to ale krásné a intenzivní, tak proč si to neužít.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou byl tvůj program tak vyčerpávající, že se sotva držíš na nohou. Přestaň si hrát na hrdinku a přiznej si, že potřebuješ pauzu a trochu si odpočinout. Svět se bez tebe nějakou chvíli nezhroutí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

S partnerem si po dlouhé době užijete skvělý večer, který dokonce nebude končit v ložnici. Chvilka klidu s dobrým jídlem a vínem vás naladí na společnou vlnu a vy si popovídáte jako snad nikdy dřív. Opět si uvědomíš, jakého skvělého člověka vedle sebe máš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Dej si na nějakou chvíli klid od všech povinností, práce i studia. Lehni si na gauč s dobrou knihou a na pár hodin jen relaxuj. Tvoje povinnosti ti neutečou a ty se pak budeš cítit mnohem líp a budeš se moci s čistou hlavou pustit do práce.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Práce je poslední dobou poměrně vyčerpávající a ani doma se nemůžeš zbavit myšlenek, které se kolem ní točí. Nenechej si tím kazit volno. Práce by zkrátka měla zůstat v kanceláři, tak se toho drž

Autor:
Publikováno: 1. 2. 2021 10:00 Nahlásit obsah