Horoskop na 50. týden (16.12. 2019 - 22.12. 2019)

A je tu zase pondělí! Co tě čeká tenhle týden? Užiješ si pohody a radostných chvilek, nebo tě spíš čeká stres a starosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Konečně se ti podařilo svou situaci uklidnit a to tak, že se můžeš konečně zase věnovat rodině a domácnosti. Posledních pár týdnů bylo dost hektických, takže si je trochu zanedbávala. Ale teď budeš mít možnost jim to dosytosti vynahradit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Předvánoční čas je pro tebe náročný, zvlášť co se týče udržení si formy. Se vším tím cukrovím, pečením a výzdobou bytu, zapomínáš na řádný jídelníček a pravidelný pohyb. Neměla by ses pro jeden týden v roce vykašla na všechno to úsilí během roku.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Neměla by ses tolik přepínat. I když ti záleží na tom, aby byl dům krásně vyzdoben, tak to není bezpodmínečně nutné. Hlavní je tvoje psychická a fyzická pohoda, a pak až se vrhni do vánočního úklidu. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Stýkat se svými kamarády je čím dál složitější. Najít společný termín je někdy skoro nemožné a občas máš pocit, že o to ani vůbec nestojí. Nevzdávej se, nakonec se nějaký termín přece jen najde.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Vánoční období je pro tebe jedním z nejkrásnějších v roce. Užíváš si to opravdu do sytosti, že to některým už leze na nervy. Ale ty celá záříš jako sluníčko, takže ti to stejně hned odpustí.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Práce máš poslední dobou plné zuby a už jen netrpělivě počítáš hodiny, než ti začne dovolená. Zkrátka zatni zuby a těch pár dní se snaž vydržet. Pak už tě čekají svátky, klid a pohoda.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Posledních pár dní bylo hodně složitých a ty jsi neskutečně unavená. Přestože by sis teď nejraději lehla a prospala tři dny, máš pocit, že si nemůžeš odpočinout ani deset minut. Neměla by ses tolik honit, zkus si první oddechnout a až pak se pustit do vánočního úklidu.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Od příbuzných se na tebe valí otázky o budoucnosti. Kdy bude svatba, miminko, společné bydlení a podobně. I když jsi o tom dřív nepřemýšlela a ani tě to popravdě nenapadlo, tak nyní začínáš mít pocit, že byste se měli s partnerem hnout dál. Nenechejte si do vašeho vztahu mluvit a jednejte podle svých vlastních pocitů.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Přítel tvojí kamarádky ti není zrovna po chuti, ale neměla bys to dávat tolik najevo. Pokud je ona s ním šťastná, měla by ses s tím smířit a pokusit se s ním sblížit a najít jeho světlé stránky.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Předvánoční čas pro tebe není zrovna nejoblíbenější. Neustálý shon, chaos a šílenství nákupů ti není zrovna příjemné. Soustřeď se raději na to kouzlo Vánoc, než na tu negativní stránku. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou si připadáš jako ve snu. Daří se ti všechno, na co sáhneš. Tvůj partner tě nosí na rukou a po pracovní stránce se ti daří, jako nikdy dřív. Užívej si to! A nenechej si to nikým a ničím zkazit! 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Už nějakou dobu se topíš ve starších záležitostech, které ti stále nedávají spát. Bohužel nemáš moc možnost tyhle okolnosti změnit. Nesnaž se změnit něco, co nemáš šanci ovlivnit. Raději věnuj energii něčemu jinému.

Autor:
Publikováno: 16. 12. 2019 15:15 Nahlásit obsah