Horoskop na 6. týden (4.2. 2019 -10.2. 2019)

Je tady další měsíc! Jak prožiješ začátek února? Čekají tě trable nebo naopak milé překvapení? Čti dál…

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Občas ti dělá problém hlídat si své povinnosti a na spoustu z nich často zapomeneš. Zkus si sepsat seznam a opravdu se ho držet i v drobných úkolech. Uvidíš, že ti bude dělat radost odškrtávat si jednotlivé položky a nakonec toho spoustu zvládneš.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Každodenní rutina tě občas unavuje. Z práce domů a pořád dokola, to pro tvou dobrodružnou duši zrovna není. Najdi si nějaké povyražení. Vyraz aspoň někdy večer s kamarádkami do města a užijte si pořádnou party.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Doma máte pořádné dusno, partner má hromadu práce a je z toho patřičně nervózní, navíc ani u tebe v kanceláři nepanuje nejpříjemnější nálada. Takže je to u vás spíš Itálie než nějaká romantika. Nevěš ale hlavu, brzy se všechny zlepší jak po osobní, tak po pracovní stránce.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Máš teď práce nad hlavu, nevíš, kam dřív skočit a spousta práce ti zůstává na doma. Opravdu nevíš, kde ti hlava stojí, a máš strach, aby to všechno klapalo a nenastalo nějaké fiasko. Nezapomínej ale u té práce taky na rodinu!

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Mrzí tě, že váš vztah s partnerem není takový, jako byl v těch úplných začátcích. Ráda bys zažívala to vzrušení a první doteky. Nehledej tyto pocity u jiných, doma máš poklad a měla by sis ho vážit.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Do nového roku sis sice dala nějaká novoroční předsevzetí, ale zatím nebyl čas a vhodná příležitost na jejich plnění. Teď je ale situace růžovější. Tak vzhůru do toho!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Máš teď zrovna šťastné období. Daří se ti jak v osobním životě, tak v práci a jde ti vše, na co sáhneš. Dobrou náladou jen sršíš a bylo by škoda nechávat si ji jen pro sebe. Navštiv kamarádku nebo někoho z příbuzných, svou výbornou náladu přeneseš i na ně.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Každou chvilku se kolem tebe motá nějaký ctitel a ty stále jejich nátlakům odoláváš. Občas vlastně ani nevíš proč. Uvolni se a užij si pro jednou nezávazný flirt. Můžeš jen získat.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvoji nejbližší se většinou tváří, že je všechno v naprostém pořádku, ale za jejich úsměvy se často skrývá velká bolest, které se projeví jen málokdy. Buď pozorná a nabídni jim pomocnou ruku.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Občas se zkrátka neudržíš a během pár dní rozházíš celou výplatu. Pak už jen zoufale vyhlížíš datum té další. Měla bys dát větší důraz na plánování výdajů nebo by to mohlo dopadnout zle.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden nebude romantika zrovna na pořadu dne. Partner bude trávit většinu času v práci, a když už konečně dorazí domů, tak na romantické radovánky nebude mít náladu. Buď trpělivá, tohle období zanedlouho pomine.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas tě trápí staré křivdy a lituješ, že jsi tehdy neudělala něco jinak. Plakat nad dávno zapomenutými událostmi ti k ničemu není, minulost stejně nezměníš. Tak spíš plánuj budoucnost než se trápit vzpomínkami.

Autor:
Publikováno: 4. 2. 2019 09:54 Nahlásit obsah
Loading...