Horoskop na 8. týden (22. 2. 2021 - 28. 2. 2021)

Týden utekl jako voda a je tu další pondělí! Co ti přinesou poslední dny měsíce února? Budeš si užívat radostí, nebo tě budou trápit starosti? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://pixabay.com/cs

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Konečně se rozhodneš udělat si radost něčím, po čem toužíš už dlouho. Neměla by ses ale zbytečně unáhlit. Raději pečlivě projdi uživatelské recenze a poslechni si názor svých blízkých. S potřebnými informacemi se ti pak bude lépe vybírat, a nebudeš pak následně zklamaná.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Nejsi zrovna člověk, který se spokojí s málem. Máš na vše vysoké nároky, a především na partnera. Měla by sis ale uvědomit, že od něj občas očekáváš něco, co sama nejsi schopná splnit. Dávej pozor, aby se následně nepoohlédl po nějaké spokojenější partnerce.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Občas podceňuješ názory svých nejbližších a máš jen pocit, že tvou situaci nechápou. Oni to ale myslí dobře a mají v mnoha případech mnohem více zkušeností než ty. Nezavrhuj úplně jejich připomínky a aspoň se nad nimi zamysli.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Současná situace ti už opravdu leze na mozek, toužíš po nějakém kulturním vyžití. Bohužel na to si budeš muset ještě chvilku počkat. Ale určitě by se našla možnost, jak tohle absolvovat aspoň virtuálně. Třeba nějaké divadelní přestavení, ale se vším všudy, včetně oblečení.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V následujících dnech tě čekají nevídané věci. Z ničeho nic se objeví tvůj starý ctitel s omluvou a pozváním na rande. Budeš skákat radostí do stropu, ale nenechej na sobě nic znát. Zachovej chladnou tvář a dej mu šanci, ať se snaží.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Zoufale ti chybí pohyb. Naštěstí sluníčko tě doslova láka ven, tak toho využij a dopřej si pohyb na čerstvém vzduchu. Budeš pak jako znovuzrozená a natěšená na další den. Udělej si z toho nový zvyk a tvoje tělo ti poděkuje.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Jsi čerstvě zamilovaná a tvůj milý tě zaměstnává každou minutu. Určitě si čas strávený spolu užíváte, ale dávejte pozor, ať toho není brzy příliš. Nezapomínejte ani na své kamarády, koníčky a povinnosti. Časem by vám mohlo být líto, že jste tyhle věci opomíjeli.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nenechej si od nikoho sypat popel na hlavu. Měla by sis být jistá své ceny a nenechat nikoho po tobě šlapat. Jakmile si uvědomíš, za co stojíš, nebudeš mít problém se s nikým vypořádat. Pomůže ti to nejen v osobním, ale i v pracovním životě.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou dostalo tvé tělo docela zabrat. Věnovala ses hodně sportu a měla jsi i dost náročné fyzické práce. Teď ale tělo říká dost a potřebuje si odpočinout. Měla bys mu to dopřát a zase se trochu šetřit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Konečně najdeš společnou řeč s někým, kdo ti už nějakou dobu imponuje. Bohužel zatím jste se moc nesetkali a neměli možnost si popovídat. Teď se ale konečně zadaří a budete naladění na stejnou notu. Zanecháš ve svém objevu dobrý dojem a nebude tě moct dostat z hlavy.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tentokrát opravdu oceníš, jak dobrý kolektiv v práci jste. Nebudeš mít zrovna nejšťastnější týden a kolegové tě opravdu dost podrží. Pomohou ti nejen s tvými povinnostmi, ale zastanou se tě i před vedením.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Občas zkrátka nezvládáš zapojovat mozek i jinak, než potřebuješ při práci. A často je znát, že ti chybí všeobecný přehled nebo logické myšlení. Najdi si aspoň párkrát za měsíc čas na křížovky, sudoku nebo nějaké vědomostní hry. Jako trénink mozkových závitů ideální!

Autor:
Publikováno: 22. 2. 2021 11:58 Nahlásit obsah