Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými manželkami: Patříte k nim také?

Tato znamení zvěrokruhu jsou skvělými manželkami: Patříte k nim také? Zdroj: Shutterstock.com

Hvězdné znamení, ve kterém jste se narodila, hodně řekne o vaší povaze. Samozřejmě, že všechna znamení zvěrokruhu mají kladné i záporné vlastnosti. Ženy, narozené v následujících znameních však mají do vínku díky své povaze dáno, že budou těmi nejlepšími manželkami. S kterými z nich tedy bude mít muž naprosto dokonalé manželství?

1. S ženami ve znamení Raka

Zdroj: Shutterstock.com Ženy ve znamení Raka jsou emočně založené a oddané duše, které se nechávají ovládat svým srdcem. Tyto ženy, pro které čestnost není cizí slovo, podvědomě hledají stabilní dlouhodobé vztahy. Proto je pro ně manželství naprosto ideálním svazkem. Ke svému manželovi se chovají láskyplně a nesobecky. Také proto je jejich manželství tak spokojené a vyrovnané.

2. S ženami ve znamení Ryb

Zdroj: Shutterstock.com Ženy ve znamení Ryb jsou věrné a spolehlivé. Tyto dvě vlastnosti ocení v manželství každý muž. Ryby navíc dokážou odpustit, ostatním dávají vždy druhou šanci. Manželovi a dětem rády různými způsoby vyjadřují svou lásku a náklonnost.

Tyto ženy vystihuje jejich kreativita a inteligence. I když někdy bývají nepříjemně náladové, jejich ostatní charakterové vlastnosti tuto neřest dokážou plně vynahradit. Rybám se bude nejlépe žít po boku inteligentního a rozumného muže, který si bude cenit jejich kvalit.

3. S ženami ve znamení Vah

Zdroj: Shutterstock.com Jestli jste se narodila ve znamení Vah, jste laskavá a citově založená. Váhy jsou šťastné duše, o kterých lze říct, že patří k nejpozitivnějším lidem, se kterými se můžete potkat. Ženy v tomto znamení mají rády rovnováhu. Za úspěšným mužem tedy nejpravděpodobněji stojí žena-Váha. Váhám to totiž skvěle myslí a vždy budou své partnery inspirovat a motivovat k tomu, aby se dali na dobrou cestu.

Ženy ve znamení Vah jsou skvělé milenky, které zbožňují romantiku. Milují svého manžela, se kterým neváhají jít po hlavě i do různých experimentů. Když něco chtějí, rozhodně svým partnerem nemanipulují, spíš využívají své laskavosti. Váhy uplatňují rovnováhu ve všech oblastech svého života. Proto je velmi harmonické také jejich manželství.

4. S ženami ve znamení Býka

Zdroj: Shutterstock.com Narodila jste se ve znamení Býka? Jste (nebo budete) skvělou manželkou hlavně kvůli své oddanosti. Pro ženy tohoto znamení je jejich manžel ten nejlepší na světě. Jsou tak oddané, že se klidně změní, jen aby se přizpůsobily svému partnerovi. Ženy-Býkyně jsou inteligentní a snaží se se svými manželem propojit na té nejvyšší úrovni. Pouhé fyzické spojení není nic pro ně, záleží jim spíš na psychické stránce.

Tyto manželky jsou věrné a vytrvalé. Svou rodinu a své bližní se snaží ochraňovat ze všech sil. A co je nejdůležitější: Jsou to naprosto úžasné matky.

5. S ženami ve znamení Vodnáře

Zdroj: Shutterstock.com Vodnářky jsou trochu impulzivní a sebestředné. Na druhou stranu mají příjemnou povahu a dá se s nimi celkem snadno žít. A co víc – nikdy s nimi není nuda. Tyto ženy jsou inteligentní a stejnou vlastnost vyžadují také u svého protějšku. Inteligenci u muže upřednostňují před jeho vzhledem. Chtějí vztah, ve kterém se nenudí. Pokud se do jejich manželství vloudí nuda a stereotyp, začne to v tomto svazku pěkně skřípat.

Ženy-Vodnářky se snaží svého manžela doplňovat a jsou mu dobrými společnicemi na každém kroku. Pokud je mezi manželským párem chemie i vzájemné porozumění, rádi po svém boku stráví celý život.

Autor:
Publikováno: 8. 3. 2019 10:23 Nahlásit obsah