Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to perfektně sedí!

Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to perfektně sedí! Zdroj: Shutterstock.com

Ačkoliv se ženy mylně domnívají, že muži nepreferují inteligentní polovičky, opak je pravdou. Muže nesmírně přitahují inteligentní ženy, se kterými mohou hovořit na jakékoliv téma a zcela se jim otevřít. Věděli jste však také to, že mezi znameními horoskopu existují tři znamení, která patří v ženském světě k těm nejinteligentnějším?

Podle astrologů se vyskytují znamení, která mají již předem danou určitou přirozenou inteligenci. Je to podobné jako v tomto článku, který se zabýval tím, která znamení bývají zpravidla těmi nejlepšími rodiči.

Beran

Ženy narozené ve znamení Berana velmi častou prahnou po uznání. Rády někoho vedou a udávají směr. Díky své průbojnosti a téměř agresivnímu přístupu dosahují vysokých cílů. Na druhou stranu jsou však velmi naivní a dokážou je ohromit sebevědomí muži, kteří se jich nebojí.

Štír

Tyto ženy si moc dobře uvědomují, že život je sám o sobě velmi komplikovaný, a proto si jej nerady ještě více znepříjemňují zbytečnými hádkami a komplikacemi. Hledají v každém jen to dobré a dokážou se radovat z maličkostí. Nesnáší lež a vždy s jistotou každého lháře odhalí.

Zdroj: Shutterstock.com

Kozoroh

Jeho představitelky jsou klidné, uvážené a pozorné osoby, které na nic nespěchají a netlačí. Své přátele si dobře vybírají a nepustí k sobě jen tak někoho. Zpravidla si více rozumí s muži nežli se ženami a nerady o svých citech a emocích mluví.

Autor:
Publikováno: 27. 11. 2017 11:09 Nahlásit obsah