Kategorie Popis

Článek
Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to perfektně sedí
Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to perfektně sedí Ačkoliv se ženy mylně domnívají, že muži nepreferují inteligentní polovičky, opak je pravdou. Muže nesmírně přitahují inteligentní ženy, se kterými mohou hovořit na jakékoliv téma a zcela se jim otevřít. Věděli jste však také to, že mezi znameními horoskopu existují tři znamení, která patří v ženském světě k těm nejinteligentnějším?
Článek
Mucha Sekty si zamilujete: Přinášíme srovnání těchto exkluzivních šumivých vín, z nichž každé vyniká jedinečnou chutí a vůní
Mucha Sekty si zamilujete: Přinášíme srovnání těchto exkluzivních šumivých vín, z nichž každé vyniká jedinečnou chutí a vůní Mucha Sekt je exkluzivní značka šumivých vín, která vás zaujme nejen jedinečnou chutí. Design lahví těchto sektů je totiž inspirován dílem secesního umělce a rodáka z moravských Ivančic Alfonse Muchy. Alkoholické i nealkoholické Mucha Sekty pocházejí z prémiových vinařských oblastí. Zajímá vás, jak chutnají? Máme pro vás jejich srovnání.
Článek
25letý Brit nakažený koronavirem popisuje den po dni: Byla to nejhorší nemoc, která mě potkala
25letý Brit nakažený koronavirem popisuje den po dni: Byla to nejhorší nemoc, která mě potkala Koronavirus děsí téměř každého z nás a dnem i nocí přemýšlíme nad tím, jaké to musí být, když se člověk touto nemocí nakazí. To vše popsal 25letý Brit Connor Reed ze Severního Walesu, jenž pracuje jako učitel v jedné ze škol v čínském Wu-Chanu, což je epicentrum této děsivé nákazy.