Tři největší workoholici podle horoskopu. Poznejte znamení zvěrokruhu, pro která je práce závislost

Tři největší workoholici podle horoskopu. Poznejte znamení zvěrokruhu, pro která je práce závislost Zdroj: Shutterstock

Workoholici jsou lidé závislí na práci. Pracují tvrdě a neúnavně. Své práci denně věnují nadstandardní počet hodin, a to často na úkor svého soukromého života. Věděli jste, že workoholismus je dán také vašim datem narození? Přinášíme vám seznam tří největších workoholiků z řad znamení zvěrokruhu.

Kozoroh: Svou pracovitost dovádí do extrémů

Podle horoskopu se nejvíce workoholiků rodí ve znamení Kozoroha. Toto znamení zvěrokruhu vyniká velkou ambiciózností a svou pracovitost často zavádí do extrémů. Kozoroh mnohdy neví, kdy s prací přestat. Děje se tomu nejen na úkor dovolené, ale i jeho partnera či rodiny. Za velký životní úspěch workoholický Kozoroh považuje zvýšení platu či povýšení.

Z jakého důvodu má Kozoroh tak extrémní sklony k workoholismu? Jsou pro něj velmi důležité peníze, které představují pojistku do budoucna. Kozoroh chce navíc plně zabezpečit sebe a svou rodinu a nechce se při tom spoléhat na někoho dalšího.

Zdroj: Shutterstock Štír: V práci si jde za svým, zvlášť pokud jde o kariéru

Lidé ve znamení Štíra se na svou práci vysoce soustředí. Nezastaví se, dokud nedokončí všechny úkoly, které mají splnit. Málokdy si tak v zaměstnání dávají přestávku na svačinu nebo oběd. Pokud mají opravdu hlad, jedí rovnou při plnění práce.

Štír je plně pohlcen prací zvlášť tehdy, pokud jeho úsilí směřuje ke kariérnímu postupu. Toto znamení pracuje tak usilovně, dokud nedosáhne toho, co si vytyčilo. Štíra při práci rozhodně nevyrušujte, mohli byste jej zbytečně podráždit, a on by následně pracoval méně efektivně.

Zdroj: Shutterstock Býk: Jede na plný plyn a neumí odpočívat

Dalším neúnavným workoholikem horoskopu je Býk. Toto hvězdné znamení sedí v práci dlouho poté, co jeho kolegové už odešli domů. Trpěliví Býci svým obrovským pracovním nasazením vybočují z davu, jsou totiž zvyklí, že věci vždy dotahují do konce. Jelikož jsou také tvrdohlaví, jdou si za svými pracovními sny hlava nehlava.

Lidé ve znamení Býka jsou neúnavní workoholici, na které je vždy spolehnutí a kteří často zvládnou více práce než ostatní. Velkou nevýhodou pracovitého a vytrvalého Býka je fakt, že vždy jede na plný plyn a neumí odpočívat, naordinovat si dovolenou či dostatečně spát, což se může podepsat na jeho zdraví. 

Zdroj: YourTango.com

Autor:
Publikováno: 3. 6. 2021 16:22 Nahlásit obsah