Velký měsíční horoskop na květen 2021 pro každé znamení

Dny opět utíkají jako voda a máme tu zase nový měsíc. Co tě v následujících týdnech čeká? Budeš si užívat pěkného počasí a radovat se z maličkostí, nebo se budeš trápit starými křivdami? Přečti si svůj horoskop na květen 2021!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Tvůj objev se stále k ničemu nemá, takže nezbývá nic jiného než udělat první krok sama. Zapomeň na nějaké společenské zvyklosti a jdi si za tím, co chceš.

Práce
Poslední týdny doslova záříš a užíváš si každý (i pracovní) den. Tahle tvá skvělá nálada bude mít velmi pozitivní vliv i na tvé pracovní výkony.

Zdraví
Poslouchej své tělo a vnímej jeho signály. Často se ti snaží samo naznačit, že něco není v pořádku.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Čekají tě obrovská překvapení, která se budou týkat tvého milostného života. Dávej si pozor na to, jak budeš reagovat. Mohlo by to v prvotní fázi vyznít jinak, než to bude myšleno.

Práce
Už nějakou dobu přemýšlíš nad tím, že bys změnila pracovní pozici. Tvoje současná práce už tě dlouho nenaplňuje a spíš tě to ubíjí. Poohlédni se, zda by se tu nějaká taková možnost nenaskytla.

Zdraví                                                                                        
Buď opatrná! Poslední dobou jsi často nešikovná a mohla by sis tak způsobit nějaké zranění. Raději se nepouštěj do nějakých psích kusů.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Poslední dobou jsi opravdu maximálně vytížená a každá minuta je velmi drahocenná. Bohužel na partnera ti moc času nezbývá. Zkus nějakou ze svých aktivit omezit v jeho prospěch.

 Práce
Tvé pracovní podmínky nejsou v momentální době zrovna ideální, ale nejedná se o nic, co by se nedalo řešit. Neboj se ozvat a sděl vedení své požadavky.

Zdraví
Jak se pomalu blíží léto, máš i ty stále lepší a lepší náladu. Sluneční paprsky ti budou dělat radost a budeš se cítit skvěle.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Po nějakém čase u tebe a partnera opět dojde k tomu, že vás dokonale poblázní hormony. Budete se cítit zase jako puberťáci v začátcích vztahu a budete si to ohromně užívat. 

Práce                                                                                                          
Dávej si pozor na šéfovy poznámky. Mnohdy ti přijdou naprosto zbytečné, ale tentokrát se ti to bude dost hodit. Navíc i on ocení, že se jeho připomínkami řídíš.

Zdraví
Po delší době tě zase přepadne uklízecí nálada a budeš mít potřebu vyklidit každý kout svého příbytku. Skvěle si u toho vyčistíš hlavu a z odvedené práce budeš mít skvělý pocit.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Partner se poslední dobou čím dál častěji pouští do situací, které jsou tobě docela proti srsti. Dej mu vědět, z čeho máš obavy a co tě na těchto aktivitách děsí. Ať to celé vidí i z tvého pohledu.

Práce
Poslední dobou se v práci tolik neangažuješ jako dřív. Máš pocit, že svoje místo máš jisté. Neusínej na vavřínech. Tvůj elán uvidí rád nejen šéf, ale sblížíš se tak i s kolegy.

Zdraví                                                                      
Máš pocit, že když tě zrovna teď nic nebolí, nemusíš se o své tělo moc starat. Opak je ale pravdou. Nepodceňuj sílu pohybu a dopřávej ho tělu pravidelně.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Poslední dobou máš pocit, že tě partner až moc kontroluje a sleduje. Nemusí to být vůbec tak, jak to vypadá. Nejspíš s tebou jen chce trávit čas, jak jen to je možné.

Práce                                                                                                                                      
V květnu se nepouštěj do žádných větších investic. Na peníze si raději dávej pozor a raději něco málo ušetři. Mohlo by se stát, že vyhodíš peníze za něco, co bude ve výsledku úplně k ničemu.

Zdraví
Už nějakou dobu si opravdu nadšený sportovec. Zkus trochu svého nadšení sdílet i s kamarády nebo rodinou. Vytáhni je ven, ať si také protáhnou tělo.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Tvůj současný vztah ti budou komplikovat události z minulosti, které vyplynou na povrch. Měla bys to partnerovi co nejdříve osvětlit, ať nedojde k nějakému nedorozumění.

Práce
Budeš mít potíže se soustředěním. V osobním životě se to bude dát zvládnout, ale v práci by sis mohla pořádně zavařit. Snaž se být při práci co nejvíce pozorná a pečlivá.

Zdraví                                                           
Poslední dobou se čím dál častěji uchyluješ ke sladkostem a bonbónům. Trochu se na to zaměř a zkus to omezit. Dej si raději ovoce.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Začátek jednoho tvého milostného vztahu ti v následujících týdnech dost zkomplikují určité okolnosti. Neber to tragicky. Zkus se situaci přizpůsobit a uvidíš, že to ve výsledku bude ještě lepší.

Práce
Čeká tě velmi náročný měsíc. Budeš mít co dělat, abys všechnu práci stihla časově a ani tvá psychická pohoda nebude zrovna excelentní. Zatni zuby, brzy to skončí.

Zdraví    

Máš teď povinností nad hlavu, ale neměla bys zapomínat ani na pohyb. Krátká večerní procházka ti udělá dobře. Protáhneš si trochu tělo a vyvětráš hlavu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Poslední týdny nebyly vztahy mezi tebou a partnerem zrovna růžové. Napětí ale bude postupně odeznívat a na konci května budete zase jako dvě hrdličky.

Práce
Květen se ponese v duchu velkých pracovních výzev. Naskytne se ti neodolatelná nabídka, ale budeš se muset rozhodnout sama, zda do toho chceš opravdu jít. Bude to mít totiž i stinné stránky.

Zdraví                                                                                                                    
Své zdravotní problémy se snažíš řešit přírodní cestou. Měla by sis ale uvědomit, že tudy nevede cesta vždy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Postupem času jsi ty i tvůj partner usnuli na vavřínech a přestali na vašem vztahu pracovat. Začíná se to pomalu projevovat, tak zakročte dřív, než bude pozdě. Váš vztah za to přece stojí!

Práce
Květen bude po pracovní stránce velmi pohodový měsíc. Budeš mít skvělé projekty a práce tě bude po delší době opravdu moc bavit.

Zdraví                                                                                                           
Neboj se přiznat sama sobě, že na něco zkrátka nestačíš. Nejsi žádný superhrdina. A někdy hlava nebo tělo zkrátka nezvládají tolik zátěže. Odpočin si a neboj se požádat o pomoc.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

S partnerem poslední dobou prožíváte krásné období, že máš až pocit, že to ani nemůže být pravda. Tvé okolí ti občas dává záminky, abys o vašem vztahu pochybovala. Nedovol to!

Práce             
Začátek května bude pro tebe dost krušný. Nebudeš vědět, kam dřív skočit a čemu se dřív věnovat. Postupem času se to ale uklidní a ty budeš schopná si práci hezky zorganizovat.

Zdraví
Poslední dobou nejsi ve zrovna nejlepší formě. Jsi věčně unavená a podrážděná. Zbytečně se nepřepínej. Snaž se hodně odpočívat a trávit čas na sluníčku. Brzy bude lépe!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska                              
Tvůj milostný život poslední dobou stagnuje a ty nevíš, na čem vlastně jsi. Přestaň se v tom šťourat jen ve svých představách, musíš to řešit s partnerem. Tak seber odvahu a promluv si o tom s ním.

Práce                                                                                                                          
Čeká tě poměrně náročný pracovní měsíc. V jeho průběhu tě zaskočí hned několik situací, ale nakonec zanecháš chladnou hlavu a budeš vše řešit s klidnou hlavou. Všechno to dobře dopadne!

Zdraví                                         
Občas máš trochu tendence přeceňovat sílu sluníčka. Léto tu ještě nemáme, tak na to nezapomínej, ať nenachladneš.

Autor:
Publikováno: 1. 5. 2021 10:00 Nahlásit obsah