Velký měsíční horoskop na prosinec 2021 pro každé znamení

Dny ubíhají čím dál rychleji, a tak tu už máme prosinec. Copak tě v tomto měsíci čeká? Jak si budeš užívat vánoční svátky? Bude to jeden velký blázinec nebo tě čeká pravá vánoční pohoda? Přečti si svůj horoskop na měsíc prosinec!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Po delší době na sebe s partnerem máte zase víc času, a patřičně si to užíváte. Moc dobře víte, že to nebude trvat moc dlouho, a tak si chcete společné chvilky užít do sytosti.

Práce                                                                                                          
Prosinec bude hodně náročný. Bez pomoci kolegů nebudeš vůbec vědět, kam dřív skočit. Oni tě ale naštěstí podrží a pomůžou ti. Nezapomeň jim za to poděkovat.

Zdraví
Tohle roční období není nic pro tebe. Počasí a věčná tma je pro tebe utrpením. Snaž se tuto roční dobu rozzářit aspoň maličkými radostmi.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Současná situace příliš nepřeje náhodným známostem. Neodsuzuj internetové seznamky, určitě nebudeš jediná, která se uchýlí k takovému řešení. Možná právě tam na tebe čeká tvá spřízněná duše.

Práce
Ze všech stran se na tebe valí spousta povinností. V práci jsou na tom bohužel všichni stejně, tam se asi pomoci nedočkáš. Naopak doma by to mohlo vyjít, zapoj partnera a hned vám to půjde rychleji od ruky.

Zdraví                                                                                                                    
Klidně si přes svátky dopřej do sytosti všech vánočních dobrot. Jen mysli na to, abys to následně vyvážila i zdravou stravou. Hlavně nezapomínej na dostatek zeleniny a ovoce.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Partner je schopen udělat pro tebe cokoli, co ti na očích vidí. Ty naopak často myslíš víc na sebe než na jeho potřeby. Měla by ses nad tím zamyslet!

Práce
Poslední dobou tě opouští veškerá energie. Do práce se musíš nutit, a často vůbec nestíháš. Je načase zatnout zuby a skočit do práce po hlavě. Mysli na nadcházející svátky, ty budou tvou odměnou.

Zdraví
Poslední dobou holduješ alkoholu víc než dřív. Nadcházející svátky k tomu taky víc svádí. Dej si na to pozor, dostáváš se do fáze, kdy se ti to pomalu začíná vymykat z rukou.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Neměla bys tentokrát nechávat nákup vánočních dárků na poslední chvíli, jak jsi zvyklá. V letošním roce ti dá vybíraní dárků docela zabrat, a tví blízcí ti příliš nepomůžou. Tak si raději dopřej více času na rozmyšlenou.

Práce
Šéf nebude v následujících týdnech příliš dobře naladěn. Postupem času toho budeš mít opravdu plné zuby, že budeš bojovat s nutkáním mu pěkně od plic říct svůj názor. Pro své dobro, ale raději drž jazyk za zuby.

Zdraví                                                                                                           
Už nějakou dobu bojuješ s váhou, ale nejsi stále schopná se donutit k nějaké pravidelné fyzické aktivitě. Zkus napsat Ježíškovi o nějakou permanentku. To ti pak bude líto nevyužít.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Poslední dobou nejsi ve své kůži. Partner to vycítí, a bude se ti snažit pomoct se vším, co bude potřeba. Zkus mu popsat své pocity, možná společně přijdete na to, kde je problém.

Práce
Prosinec bude velmi hektickým měsícem. Zbytečně neotálej a hned se pusť do práce. Do svátků bys měla míc ideálně vše hotovo, tak začni, co nejdříve.

Zdraví                                                                                        
Pokud se necítíš dobře, nepřemáhej se a raději zůstaň pár dní doma. Stejně nebudeš v práci schopná plnohodnotně pracovat v takovém stavu.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska

Ačkoliv nemáš ráda, když ti tví přátele někoho dokazují, neměla bys všechny jejich snahy odmítat. Kdoví, třeba opravdu najdeš svou spřízněnou duši. Koneckonců nemůžeš ztratit víc než jeden večer.  

Práce
Prosinec ti dá v práci pořádně zabrat. Zvlášť ze začátku tě čeká pořádná kupa práce, kterou nebude lehké se prokousat. Je potřeba zatnout zuby a vydržet. Druhá polovina prosince bude už mnohem lepší.

Zdraví
Vůbec se netěšíš na vánoční hody. Většinu času přes svátky je ti těžko a cítíš se nafouklá. Zkus některé vánoční pochutiny aspoň trochu odlehčit. Aspoň pro dobrý pocit.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Poslední dobou zažíváš opravdu pohádkovou romantiku. S partnerem máte občas pocit, jako byste spolu byli jen pár týdnů. Užívejte si tu krásnou zamilovanost!

 Práce
V práci nejsi příliš spokojená a pomalu tak pokukuješ po nějaké lepší pracovní příležitosti. Jen dávej pozor, ať na to nepřijde šéf. Mohl by ti to pak pěkně znepříjemnit.

Zdraví
Dávej na sebe pozor. Epidemiologická situace není zrovna příznivá, tak dělej vše pro to, aby ses nevystavila riziku nákazy.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Tvoje milostná situace není zrovna jednoduchá, a to tě poslední dobou dost trápí. Následující týdny ale přinesou spoustu změn, díky kterým se tato situace zcela změní. Rozuzlení na sebe nenechá dlouho čekat.

Práce
V práci se ti v následujícím měsíci několikrát stane, že budeš postavena před hotovou věc. I přesto ale vždy odvedeš perfektní práci, a šéf to následně náležitě ocení.

Zdraví                                                                      
Měla bys doplnit zásoby teplého oblečení. Mrazivé rána tě často zaskočí nepřipravenou, tak co nejdříve doplň zimní výbavu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Poslední dobou jste s partnerem hledali společnou řeč velmi těžkou. V následujících dnech to ale zmizí jako mávnutím kouzelného proutku, a vy si bude zase užívat bezstarostného vztahu.

Práce                                                                                                                                      
Čeká tě náročný měsíc. Hromada tvojí práce se neustále zvětšuje, a ubývá jen velmi pomalu. Neboj se si říct o pomoc, sama by ses v tom topila dlouho.

Zdraví
Tvůj organismus toho má pomalu dost, mele z posledního a potřebuje si konečně odpočinout. Dopřej mu trochu klidu, než bude pozdě.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Stále ti víc a víc chybí společenský život. Vyrazte s partnerem aspoň někam na rande. Zapomeňte na chvíli na tuto nešťastnou situaci a užijte si romantický večer.

Práce
Máš poslední dobou skvělou náladu, a tak ti jde práce krásně od ruky. Volný čas využiješ k tomu, abys pomohla kolegům a svým úsměvem jim rozzáříš den.

Zdraví                                                           
Budeš se honit od jednoho úkolu k druhému, že ani nebudeš vědět, kde ti hlava stojí. S takovou si vánoční náladu ani neužiješ. Měla bys trochu zpomalit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
Mezi tebou a partnerem je poslední dobou spoustu nevyřešených křivd. To vám brání v tom vrátit váš vztah do starých kolejí. Nezavírejte před tím oči a zkuste si to spolu vyříkat.

Práce
V prosinci budeš čelit velké pracovní výzvě. Dobře si rozmysli, jestli do toho půjdeš. Jakmile na to kývneš, nebude cesty zpět.

Zdraví    

Všude kolem tebe jsou nemocní, ale ty zatím stále odoláváš. Nezapomínej pravidelně doplňovat vitamíny!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
V prosinci tě čeká hned několik vztahových kotrmelců. Buď raději obezřetná, nevrhej se do ničeho po hlavě a bez rozmyslu. Pro tentokrát bude lepší poslouchat nejen srdce, ale také rozum.

Práce                                                                                                                          
Po pracovní stránce bude prosinec velmi náročný. Nezapomínej, že práce není všechno. Je potřeba taky občas vypnout, přestat myslet na pracovní povinnosti a vyčistit si hlavu. Jinak nebudeš moci odvádět kvalitní výkony.

Zdraví                                         
Nepodceňuj to, jak rychle se ti zhoršuje zrak. Nečekej až neuvidíš vůbec, a začni to řešit hned. Jednou bys mohla litovat, že jsi nezačala dřív.

Autor:
Publikováno: 2. 12. 2021 13:37 Nahlásit obsah