Velký měsíční horoskop na říjen 2021 pro každé znamení

Září zmizelo v nedohlednu a máme tu říjen. Co ti přinese tento měsíc? Budeš si užívat nekonečných radovánek, nebo na tebe naopak padne únava a špatná nálada? Přečti si svůj horoskop na měsíc říjen!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska                              
Tvůj partner není tvůj majetek, tak by ses tak němu neměla chovat. Uvědom si, že i on má své pocity a zajímej se o ně. Jen tak budete mít spokojený vztah.

Práce 

Říjen bude po pracovní stránce velmi úspěšný. Nečekají tě žádné problémy ani nepříjemnosti a ty tak budeš moci pracovat aniž by tě něco stresovalo.

Zdraví                                         
Nepodceňuj počasí! Večery jsou už opravdu chladné, tak nezapomeň na vhodné oblečení. Jinak tě brzy postihne nachlazení.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska                              
Na obzoru se rýsuje nová známost. Nenechej nic náhodě, nejsi jediná v jeho hledáčku. Budeš ho muset přesvědčit, že bez tebe nem

Práce                                                                       

Šéf bude mít v následujících týdnech dost náročné požadavky. Nebude to nic lehkého, ale pokud se ti podaří je splnit, čeká tě odměna, která za to opravdu stojí.                       

Zdraví     

Neustále odkládáš všechny vyšetření a pravidelné kontroly u lékařů. Postupem času by se ti to mohlo pekelně vymstít.                                   

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska                              
Ne vždycky je všechno tak růžové, jak se může z počátku zdát. Neměj depresi z pohádkových vztahu na Instagramu, realita může někde úplně jinde. Raději buď ráda za ten tvůj poklad, které máš doma.

Práce 

V následující dnech se ti bude opravdu dařit. Budeš tak vzorem pro ostatní kolegy. A často tak budou vyhledávat tvoji pomoc.                                                                                                      

Zdraví       

Zdraví je opravdu to nejdůležitější, co máš. Proto by sis ho opravdu měla vážit a nebrat ho jako samozřejmost.                                   

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska                              
Láska je často slepá, a je tak jednoduché se nechat zlákat jejími nástrahami. Buď na sebe opatrná a nenechej si věšet bulíky na nos za každou cenu. Za to ti žádný nápadník nestojí.

Práce                                                                       

V práci tě čeká poměrně náročné období. Spousta povinností ti moc neumožní věnovat se jednotlivým úkolům naplno. Takže budeš většinu času přemýšlet na nějakým kompromisem.                                                

Zdraví       

Co se týče krásy, řešit hlavně následky nějakého problému, místo toho, abys řešila příčinu. Zkus se nad tím trochu zamyslet.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska                              
Tvůj partner není zrovna typ, který rád projevuje lásku veřejně. V soukromí je to neskutečný romantik, ale ve společnosti po něm něžnosti nemůžeš chtít. Neměla bys ho do toho nutit, nebo mu to ještě úplně zprotivíš.

Práce                                                                     

Nové pracovní povinnosti nebereš jako další přítěž, ale naopak jako příležitost, jak se pracovně posunout a ukázat jaké jsou tvé schopnosti. Jen tak dál, tenhle přístup ti může v mnohém pomoci.                                       

Zdraví   

I na podzim je spousta zdrojů vitamínů, které můžeš najít na zahrádce. Tak na ně nezapomínej a ulož si nějakou zásobu i na zimu.                                     

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska                              
Už nějakou dobu ti hlavu motá nový nápadník, ale stále máš pocit, že to není ono. Něco tomu vztahu schází a ty nemůžeš přijít na to, co to je. Zkuste o tom spolu mluvit, třeba na to přijdete.

Práce                                                                     

Na stole se ti kupí pracovní povinnosti a ty nevíš, kam dřív skočit. Vrhnout se do toho po hlavě není úplně nejmoudřejší. Mnohem více ti pomůže, když si v tom vytvoříš systém.                                         

Zdraví  

Poslední dobou toho máš opravdu moc, a nestíháš tak o sebe pečovat. Tvoje hlava už to moc dlouho nezvládne. Udělej si tak čas jen sama pro sebe, a konečně si odpočiň.                                 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska                              
Lásce se nedá poručit. Tak se nesnaž nikoho přesvědčovat o tom, koho by měl milovat. Srdce zkrátka rozhodlo, a s tím nejde hnout.

Práce                                                                      

Říjen bude po pracovní stránce poměrně psychicky náročný. Kolegové i nadřízení budou mít dost idealistické představy o tom, jak bys měla dělat svou práci. Sporu se tentokrát nevyhnete.                                         

Zdraví 

S nastávajícím podzimem máš zase jiné chutě, než doposud. Neměla bys ale zapomínat, že strava má být vyvážená a pestrá.                                         

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska                              
Máš nový vztah, ve kterém to bylo doposud jako v pohádce. Pomalu ale začínají vyplouvat na povrch neshody, které dost ničí atmosféru. Snažte se je spolu řešit.

Práce

Tvé pracovní nasazení není poslední dobou takové jak bývalo. Máš čím dál častěji pocit, že tě tvá práce už nenaplňuje a spíš tě obtěžuje. Možná je načase porozhlédnout se něčem jiném.

Zdraví  

Během svého života jsi své zdraví už nejednou riskovala. Pro příště by sis to měla ale rozmyslet. Ne vždy budeš mít takové štěstí jako doposud.                            

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska                              
Jsi v dlouholetém vztahu, který šlape jako hodinky. Občas máš ale pocit, že bys chtěla něco nového, neokoukaného. Zahodit kvůli tomu šťastný vztah, ale není ideální řešení. Raději si s partnerem zahrajte nějakou "hru", kterou váš vztah okořeníte.

Práce 

Dávej si v říjnu pozor na pozdní příchody. Šéf nebude zrovna dobře náladěn, a tak by nemusel mít pochopení. Raději se tomu tedy vyvaruj.                                                                  

Zdraví    

Neměla bys neustále odkládat objednání se na vyšetření. Čím déle budeš odkládat ten prvotní krok, tím později se na tebe dostane. A to může být v některých případech pěkný průšvih.                                    

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska                              
S partnerem už delší dobu pociťujeme, že ve vám ve vztahu poslední dobou něco chybí. Zahoďte zábrany a otevřené spolu omluvte o tom, co vám chybí a po čem toužíte.

Práce 

Práce je pro tebe velkým závazkem, a proto se snažíš ji vykonávat opravdu svědomitě a pečlivě. Nic si nedělej z řečí kolegů. Buď ráda, že tě tvá práce stále baví a naplňuje.                                                                                                                         
Zdraví           

Ne vždy je vše tak, jak by se mohlo na první pohled zdát. Proto si dávej pozor na dotazy ohledně zdraví. Přestože to nemusíš myslet špatně, může to člověku dost ublížit.                             

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska                              
Se svým partnerem si v následujících týdnech užiješ. Nebude mít zrovna skvělou náladu a tak to s ním bude trochu náročnější. Na konci října ti to ale všechno do sytosti vynahradí.

Práce                                                                                                                           
Říjen bude jeden z velmi pohodových pracovních měsíců. Nebude se dít nic moc závažného a budeš mít tak čas i na věci, které jsou často trochu opomíjeny.

Zdraví   

Snažíš se si udržovat kondici a žít zdravě, ale jídelníček občas trochu pokulhává. A je nejspíš tím důvodem, proč tvůj progres stagnuje.                                       

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska                              
Nikdy se nenechej od nikoho ponižovat. Ať už je to údajná láska tvého života nebo nový ctitel, na tohle nemá právo nikdo a neměla by sis to nechat líbil. Za to ti nikdo nestojí.

Práce 

Šéf bude mít v následující týdnech velké plány. A jejich součástí budeš také ty. Nenechej se zaskočit velkolepou vizí. Tvůj střízlivý pohled na věc bude velkou výhodou.                                                                                                                  
Zdraví    

Poslední dobou máš skvělou kondici. Nezapomínej na její pravidelné udržování. Nenechej se odradit ani chladnějším počasím, stačí jen vybrat správný úbor.                                      

Autor:
Publikováno: 6. 10. 2021 12:46 Nahlásit obsah