Velký měsíční horoskop na únor 2019 pro každé znamení

Vypadá to, že zima s námi ještě pár dní zůstane. Co ti přinesou letošní únorové dny? Užiješ si to dosyta nebo tě bude trápit jeden problém za druhým? Čti dál…

Zdroj: https://www.shutterstock.com/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
S partnerem jste spolu už hodně dlouho, ale plné zuby sebe nemáte ani náhodou. Sice se z vašeho vztahu už vytratilo to vzrušení, ale stále se máte moc rádi. Podnikněte něco, čím si připomenete začátky vašeho vztahu.

Práce
V práci máš hromadu povinností, ale všechno zvládáš nejlíp, jak můžeš. Ale to tvoje nasazení se negativně odráží na tvém zdraví. Pro samou práci zanedbáváš pitný režim i jídlo. Dej si na to pozor a na svačinku si vždy čas udělej.

Zdraví
Studené počasí není pro tvou pleť to nejlepší. Pokožka trpí, je úplně vysušená a obyčejný krém moc nepomáhá. Měla bys zainvestovat do nějaké kvalitnější péče.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska

Ta zima venku tě poslední dobou vede víc a víc k tomu, aby ses víc tulila k partnerovi. Asi potřebuješ trochu zahřát. Přítel bude jen rád, že jsi taková přítulná.

Práce
Práci budeš mít pořádnou hromadu, ale také budeš mít tolik energie, že ti to všechno půjde tak lehce, že ti ani nebude připadat, že je toho tolik.

Zdraví
Zimní období je tvoje oblíbené. Soukat na sebe bundy a svetry je sice občas trochu protivné, ale ty tu zimu a sníh prostě miluješ. Užívej si tedy zimních radovánek, ale dávej pozor na své zdraví.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Tvůj partner zrovna nemá nejšťastnější období, má hromadu práce a moc se mu nedaří. Takže je často podrážděný a nepříjemný. Radši ho moc neprovokuj, nechej ho trochu vychladnout, brzo bude zas všechno v pořádku.

Práce
Po pořádném blázinci v práci máš konečně trochu klidu. Nepromrhej ho pouhým lenošením, i když to vypadá, že máš všechno hotovo, tak se nějaké povinnosti určitě najdou a nakonec budeš ráda, že jsi nelelkovala.

Zdraví
Letní dovolená se neúprosně blíží, a jestli chceš vypadat k světu, měla by ses začít trochu víc hýbat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Váš vztah trvá už nějakou dobu, ale i když jste spolu šťastní, partner přemýšlí, jestli máš všechno, co by on od dlouhodobé partnerky chtěl. Ukaž mu, že ty jsi ta pravá, s kterou by chtěl strávit zbytek života.

Práce
Šéf nebude mít zrovna nejlepší náladu, vedení není zrovna spokojené a on si bude chtít na někom vylít zlost. Tak se mu raději vyhýbej.

Zdraví
Jakmile rtuť teploměru povyleze o trochu výš, táhne tě to ven. Využij hezkého počasí a užij si trochu čerstvého vzduchu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Jste pár jako z reklamy. Dárečky, kytičky a zamilované pohledy. Ve společnosti se musíte krotit, ale o to víc si to spolu užíváte, když jste konečně sami.

Práce                                                                                                          
Tvoje pracovní nasazení je neskutečné. Sotva se tví kolegové rozkoukají, ty už máš spoustu povinností hotových. A tvoje píle se neobejde bez odměny!

Zdraví
Tohle počasí ti moc nesvědčí. Chce to pořádnou dávku vitamínů a teplo. Takže žádné běhaní po venku v tenké bundě, jinak se z toho bude vzpamatovávat ještě dlouho.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Ve vztahu vám to teď moc neklape, docela tě to štve. Ani všudypřítomné párečky zamilovaných ti na náladě zrovna nepřidají. Nepropadej panice, a hlavně partnera netlač do nějakých romantických výmyslů. Všechno se nakonec zlepší samo.

Práce
Šéf má konečně dobrou náladu a i v kanceláři je konečně příjemná atmosféra. Ty i kolegové jste maximálně spokojení a práce půjde všem skvěle od ruky.
Zdraví
Konečně se zbavíš svého nachlazení, které tě střídavě trápí už spoustu týdnů. Takže budeš moct vyhodit papírové kapesníčky a kapky do nosu, tentokrát už se toho zbavíš nadobro.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Ráda by ses dočkala trochy romantiky, ale partner není zrovna velký romantik. Ale když s tím začneš ty, nakonec se chytne a ty budeš příjemně překvapená. A možná i jemu se to zalíbí.
Práce
Bez práce, nejsou koláče. A ty to víš, a proto na sobě pracuješ, jak jen to jde. Když vydržíš, tak to všechno nakonec klapne a ty se dočkáš odměny, která bude naprosto zasloužená. Jen tak dál!

Zdraví
Pravidelné prohlídky u doktora jsou důležité. Nezapomínej na ně! Když tam půjdeš až, když budeš mít nějaký problém, může být pozdě.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Občas nostalgicky vzpomínáš na staré lásky a někdy toužíš, aby se ty časy zase vrátily. Ale nemá cenu křísit něco, co už dávno skončilo. Ublížila bys tak maximálně sama sobě a žádnou radost by ti to nepřineslo.

Práce
Dřela jsi opravdu tvrdě a na účtu už ti leží krásná odměna. Udělej si radost a aspoň z části peněz si něco pěkného pořiď. Zasloužíš si to!

Zdraví                                            
Make-up se stal tvou novou vášní a plnými doušky si užíváš, co všechno s pomocí kosmetiky dokážeš. Šetři si to ale spíš na zvláštní příležitosti, na běžné nošení to zrovna není a okolí by se na tebe koukalo skrz prsty.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Miláček tě bude zahrnovat pozorností a milými drobnostmi jen co to půjde. Jeho motivace ti zůstane skrytá. Těžko říct, zda něco žehlí, nebo naopak něco chce. Nepátrej po důvodu a užívej si, že se stará.

Práce
Ráda bys své povinnosti řešila svědomitě, ale bohužel se ti moc nedaří. Na stole ti zase leží hromada papírů a ty nevíš, kam dřív skočit. Neboj se požádat o pomoc.

Zdraví
Poslední dobou tě trápí kožní problémy. Nezkoušej žádné pochybné babské rady. Raději se, co nejdřív objednej na kožní.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Momentálně si užíváš svého single života a nehodláš to zatím měnit. Tvůj ctitel ale bude mít odlišný názor a budeš mít dost práce s tím ho přesvědčit, že opravdu nemáš zájem.

Práce
V únoru budeš mít trochu finančních těžkostí. Jestli máš nějakou finanční rezervu, tak můžeš být naprosto klidná. Hlavně nepanikař, ať si nezavaříš následujících pár měsíců.

Zdraví
Tvoje záda mají poslední dobou těžké období. Vstávání z postele je pro tebe čím dál těžší. Objednej se na masáž a nechej se hýčkat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
Už nějakou dobu si říkáš, že je na čase posunout váš vztah o úroveň výš, ale máš strach z toho, co na to řekne tvůj partner. Budeš překvapená, s jakým nadšením bude souhlasit.

Práce
Nenechej ze sebe sedřít kůži! V práci toho děláš hromadu a ta almužna, co za to dostaneš, je opravdu směšná. Řekni si o zvýšení platu, šéf tvé kvality jistě ocení a vyhoví ti.

Zdraví
Po nemocech a tomto počasí je tvoje imunita dost mizerná. I když se cítíš dobře, nevystavuj se žádným rizikovým situacím, nebo tě zase skolí nějaká choroba.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Poslední dobou tě někdo pořád svádí a tobě to už trochu leze na nervy. Ráda by sis někdy zašla do města bez toho, abys musela odmítat ctitele. A v únoru se ti to splní, konečně na tebe na každém rohu nebude číhat potencionální partner.

 Práce
V práci nepanuje zrovna přátelská atmosféra, většinou komunikaci omezujete jen na pracovní povinnosti a někteří se snaží šířit dokonce klepy. Snaž se tohle nepodporovat, mohlo by ti to akorát ublížit.
Zdraví
Konečně máš trochu energie, dlouho dobu tě trápila únava, které ses nemohla zbavit. Teď je to ale konečně lepší a ty se můžeš vrátit do svého běžného režimu.

Autor:
Publikováno: 1. 2. 2019 13:11 Nahlásit obsah