Znamení zvěrokruhu a jejich barvy v roce 2023: Zjistěte, která barva vás bude provázet letošním rokem

Znamení zvěrokruhu a jejich barvy v roce 2023: Zjistěte, která barva vás bude provázet letošním rokem Zdroj: Shutterstock

Barvy jsou v našich životech velmi důležité, neboť ovlivňují naši náladu, emoce, psychiku i myšlení. Zajímá vás, které barvy vás posílí v letošním roce a v nesou do vašeho života štěstí a pozitivní energii? Šťastné barvy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu jsou v roce 2023 následující.

Beran: Červená, bílá a žlutá

Šťastnou barvou roku 2023 je v případě Berana červená. Tato barva symbolizuje vitalitu, dravost a čistotu. Dalšími barvami, ze kterých může Beran v roce 2023 těžit, jsou bílá a žlutá.

Býk: Růžová, bílá a zelená

Nejšťastnějšími barvami Býka jsou v roce 2023 růžová a bílá, které mu kromě štěstí přinesou také spoustu lásky a peněz. Energetizující barvou roku 2023 je pro Býka rovněž zelená.

Blíženci: Žlutá, zelená, růžová a bílá

Blížencům v roce 2023 přinesou spoustu úspěchu a štěstí žlutá a zelená. Šťastnými pro ně budou i růžová a bílá, které zajistí klid a uvolněnost.

Zdroj: Shutterstock Rak: Bílá, karmínově červená, stříbrná, zlatá a sytě žlutá

V roce 2023 má Rak šťastných barev hned několik. Je to bílá, karmínově červená, stříbrná, zlatá a sytě žlutá, které v životě Raka přinesou dokonalé vibrace v podobě radosti, štěstí a spokojenosti.

Lev: Oranžová, žlutá a sytě červená

Šťastnými barvami roku 2023 jsou pro Lva oranžová, žlutá a sytě červená, které jsou zárukou jistoty a úspěchu ve všech oblastech života. Tyto odstíny zároveň dokážou zvýraznit brilantní osobnost, kterou lidé ve znamení Lva mají.

Panna: Modrá, zelená a světle žlutá

Šanci na štěstí a úspěch v osobním životě i na pracovišti v roce 2023 pomohou Pannám zvýšit modrá, zelená a světle žlutá barva. Panny díky těmto barvám vyniknou, a to i v davu.

Váha: Oranžová, bílá, světle modrá

Jaké barvy přinesou štěstí Váhám v roce 2023? Jsou to oranžová, bílá a světle modrá. Tyto barvy Váhám zklidní mysl a navodí pocit pohody i tehdy, když budou čelit novým výzvám.

Štír: Bílá, červená a oranžová

Mimořádně šťastnými barvami pro Štíra jsou v roce 2023 bílá, červená a oranžová. Tyto barvy umožní Štírům, aby si zvykli na jemnosti života i na lidi, které mají kolem sebe a kteří jim pomáhají.

Zdroj: Shutterstock Střelec: Tmavě žlutá, oranžově žlutá, zelená, modrá

Střelcům přinesou spoustu štěstí a úspěchu v roce 2023 tmavě žlutá, oranžově žlutá, zelená a modrá. Zvláště modrá jim zajistí pocity plné optimismu, vzrušení i lásky k životu.

Kozoroh: Černá a fialová

Šťastnými barvami roku 2023 jsou pro Kozoroha černá a fialová, z nichž může toto znamení zvěrokruhu načerpat spoustu pozitivní energie. Kozorohové by se naopak měli v roce 2023 vyhnout žluté a červené, což jsou pro ně nešťastné barvy.

Vodnář: Světle modrá a fialová

Lidem narozeným ve znamení Vodnáře přináší spoustu štěstí v roce 2023 světle modrá a fialová. Tyto šťastné barvy zajistí úspěch a spokojenost v osobním i v profesním životě. 

Ryby: Oranžová, žlutá a růžová

Jaké barvy jsou v roce 2023 mimořádně šťastné pro Ryby? Jde o oranžovou a žlutou. Spoustu štěstí Rybám přenese i růžová, neboť jim dodává motivaci k dalším životním krokům.

Jak se šťastnými barvami roku 2023 pro jednotlivá znamení zvěrokruhu pracovat? Podle astrologie zohledněte tyto barvy zvláště při výběru oblečení, ale také módních doplňků, manikúry či bytových dekorací a dalších předmětů, které budete mít kolem sebe. 

Zdroj: Astrotalk.com
Autor:
Publikováno: 9. 1. 2023 09:29 Nahlásit obsah