Kategorie Diety

Článek
Honí vás mlsná? Dejte si něco sladkého a zdravého současně!
Honí vás mlsná? Dejte si něco sladkého a zdravého současně! Kdo by někdy nezažil, když člověka honí mlsná. Neodolatelné chutě na sladké trápí nejednoho z nás. Nejde přitom o nic tak hrozného a nepřirozeného. Spíš naopak.
Článek
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle!
Držíte drastické diety anebo hladovíte? Tohle se děje ve vašem těle! Nejedna z nás jistě někdy zkoušela hubnout tak, že omezila svůj kalorický příjem na minimum, některé to dotáhly tak daleko, že nekonzumovaly vůbec nic. Ano, ze začátku se to může zdát jako úspěšná metoda. Ovšem po chvíli se ztracená kila vrátí jako bumerang a najednou je váha tam, kde byla předtím!
Článek
Jaké šílenosti lidé dělají, aby zůstali štíhlí?
Jaké šílenosti lidé dělají, aby zůstali štíhlí? I když se už dnes "nenosí" vychrtliny a společnost dává přednost zdravě vypadajícím jedincům, přesto se najdou tací, kteří mají tendence hubnout velmi extrémně. Správná životospráva a dostatek pohybu je sice ta…
Článek
Celebrity, které bojují se svou váhou
Celebrity, které bojují se svou váhou Celebrity se nám na červeném koberci zdají dokonalé. Často nám také připadá, že si mohou dovolit sníst cokoliv a přesto zůstávají krásně štíhlé. Přecpávání a nedostatek pohybu má na ně ale stejný vliv jako na nás. I proto najdeme mezi hollywoodskou smetánkou několik pěkných cvalíků.
Článek
Super potraviny, které by neměly chybět ve vyvážené stravě
Super potraviny, které by neměly chybět ve vyvážené stravě Není sporu, že naše populace je ohrožena nárůstem obezity. Různé diety a dietní triky se dnes těší velké oblibě, stejně jako konzumace super potravin. Zaujal vás tento termín? Co patří mezi super potraviny, jak pomohou vaší dietě a jak přispívají k vyvážené stravě?
Článek
Populární diety, které mohou ohrozit vaše zdraví
Populární diety, které mohou ohrozit vaše zdraví Kdo by cvičil, když může shodit dietou? Toto heslo bohužel razí stále více a více lidí, a proto jsou diety tak populární. Jenže pozor, ani ty slavné a osvědčení dietní plány nemusí být pro vaše tělo to pravé ořechové.