Máma s dcerou společně zhubly 90 kilogramů. A to díky tanečnímu cvičení jazzercize

Máma s dcerou společně zhubly 90 kilogramů. A to díky tanečnímu cvičení jazzercize Zdroj: Instagram.com @calijean_

Jestli jste někdy v životě shazovali kila, určitě víte, že tím nejdůležitějším je pevná vůle a motivace. Lépe se hubne i tehdy, když máte vedle sebe člověka, o kterého se můžete opřít. Právě toto si uvědomila máma Jaime Allisson, která se dala do hubnutí společně se svou dcerou Calistou Jean Jones. Díky svému úsilí společně shodily 90 kilogramů.

Máma a dcera trpěly obezitou, na Nový rok se rozhodly pro změnu

40letá Američanka Jaime Allison a její dcera Calista Jean Jones v současnosti vypadají naprosto skvěle. Rozhodně byste do nich neřekli, že ještě před pár lety trpěly obezitou. Díky své pevné vůli, motivaci, a hlavně vzájemné podpoře však prošly neuvěřitelnou proměnou.

Jak jejich nový příběh začal? Začátkem roku 2016 si tato matka s dcerou daly novoroční předsevzetí, že začnou konečně něco dělat se svými kily navíc. Rovněž si chtěly zlepšit svůj psychický stav, protože zvlášť maminka Jaime mívala čas od času depresivní nálady.

Zapsaly se do kurzů jazzercize. Jde o cvičení z 80. let

Zapsaly se proto společně do tanečních kurzů jazzercize. O co se jedná? Toto taneční cvičení, které má kořeny v 80. letech 20. století, v sobě kombinuje taneční choreografie různých stylů a žánrů se sportovními aktivitami. K nim patří zejména jóga, pilates, kickbox a silový trénink. Když budete jazzercize cvičit pravidelně, spálíte kalorie, vypracujete si postavu a po každém cvičení se vám navíc zlepší i nálada.

Už se na sebe rády dívají v zrcadle

Když se Jaime a její dcera Calista v roce 2016 zapsaly do kurzů tanečního cvičení jazzercize, očekávaly, že každá z nich zhubne zhruba pět až deset kilo. Samozřejmě počítaly i s tím, že na společném cvičení si užijí spoustu legrace. Výsledek je ale překvapil, už po pár měsících intenzivního cvičení jim začaly přebytečné kilogramy výrazně ubývat.

„Jsem ráda, že jsme se na toto cvičení daly. Nejprve nás zcela pohltilo a pak nás úplně změnilo,“ přiznává Jaime Allison.

Máma Jaime a její dcera Calista v roce 2020 na Instagramu prohlásily, že společně již ztratily 90 kilogramů. „Už miluji svůj odraz v zrcadle. Jsem pyšná na to, co jsme s dcerou dokázaly. Rozhodně to nebylo přes noc, musely jsme na sobě tvrdě pracovat,“ říká Jaime Allison, která poukazuje na to, že se svou dcerou vypadá perfektně nejen díky pravidelnému cvičení, ale také díky tomu, že se daly na zdravý a vyvážený jídelníček.

Autor:
Publikováno: 18. 5. 2020 13:41 Nahlásit obsah