Kategorie Jaromír Jágr

Článek
Zemřel Jaromír Jágr starší. Tátovi hvězdného hokejisty bylo 82 let
Zemřel Jaromír Jágr starší. Tátovi hvězdného hokejisty bylo 82 let Ve věku 82 let odešel v úterý 15. listopadu 2022 na věčnost Jaromír Jágr starší, táta nejslavnějšího českého hokejisty. Jaromír Jágr mladší informoval o smrti svého otce, který se potýkal s dlouhodobými zdravotními problémy, na Instagramu.
Článek
Jágrova přítelkyně Dominika Branišová otevřeně o svých psychických problémech: 5 dnů nevylezla z postele
Jágrova přítelkyně Dominika Branišová otevřeně o svých psychických problémech: 5 dnů nevylezla z postele Přítelkyně Jaromíra Jágra, 27letá modelka Dominika Branišová se na svém instagramovém účtu otevřeně rozepsala o svých psychických problémech. Minulý týden na tom nebyla dobře fyzicky ani psychicky a zažívala stavy úzkosti a beznaděje. Dokonce celých 5 dnů nevylezla z postele.
Článek
Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa
Jaromír Jágr si s přítelkyní Dominikou užívá romantiku v Římě. Lidé si ho spletli s mladší verzí Davida Hasselhoffa Věhlasný hokejista Jaromír Jágr vyrazil se svou partnerkou Dominikou Branišovou do italského Říma, kde si bok po boku vychutnávají pořádnou porci romantiky. V hlavním městě Itálie zamilované hrdličky navštívily například Koloseum nebo Vatikán. Jaromír a Dominika fotkami a videi z italského Říma potěšili na Instagramu i své fanoušky.
Článek
Mullet aneb střih na Jaromíra Jágra je vlasovým trendem roku 2021. Víte, jak jej nosit?
Mullet aneb střih na Jaromíra Jágra je vlasovým trendem roku 2021. Víte, jak jej nosit? Ženským vlasovým trendům roku 2021 vládnou nejen ofina, patka, mikádo a vlasy po ramena. Velmi populární je také mullet, v Česku označovaný také jako střih na Jardu Jágra. Víte, jak tento ikonický účes 80. let 20. století nosit?
Článek
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště
Těhotná Veronika Kopřivová si užívá v Dubaji. V sedmém měsíci těhotenství se vypravila i do pouště Jágrova ex Veronika Kopřivová vyrazila za sluncem, mořem a dobrodružstvím do Dubaje. Tato krásná blondýnka, která je nyní v sedmém měsíci těhotenství, do exotické destinace vycestovala se svým partnerem a otcem miminka Miroslavem Dubovickým. Jak si to Veronika Kopřivová v Dubaji vůbec užívá?