Kategorie Kondom

Článek
Kdo z partnerů by měl kupovat a platit kondomy? Nejde pouze o mužskou záležitost
Kdo z partnerů by měl kupovat a platit kondomy? Nejde pouze o mužskou záležitost Pokud žena nepoužívá hormonální antikoncepci, pár se může před nechtěným početím chránit třeba kondomy. Kdo by je ale měl v partnerském vztahu kupovat a platit? Pouze muž nebo i žena? Tuto otázku si nedávno na sociální síti Reddit položil jeden z uživatelů. Na jeho hlavu se ale snesla velká vlna kritiky. Jak se na tuto problematiku díváte vy?
Článek
15 důležitých faktů o kondomech, které jste zaručeně nevěděli
15 důležitých faktů o kondomech, které jste zaručeně nevěděli Kondomy chrání miliony lidí nejen před pohlavními chorobami, ale také před rodičovskými povinnostmi v brzké mladosti. Kupovat krabičku znamenalo kdysi neskutečné ponížení, dneska kondomy kupujeme stejně běžně jako rohlíky a máslo. Sesbírali jsme pro vás informace, které rozhodně stojí za to znát.
Článek
Poznáte, co je na fotografii?
Poznáte, co je na fotografii? Jste si jistí tím, co vidíte na fotografii, nebo máte alespoň nějaký nápad, co by to mohlo být?
Článek
Kondom je nutnost! Jak se zbavit zábran, když ho musíte použít?
Kondom je nutnost! Jak se zbavit zábran, když ho musíte použít? Ve chvíli, kdy byste měla sáhnout po prezervativu, se často dostaví pocit studu a nepatřičnosti. Nedovolte, abyste se ocitla s kalhotkami dole a ochrana byla v nedohlednu. Heterosexuální muži i ženy často přemýšlejí, co by si o nich…
Článek
Postinor - jak je to s ním?
Postinor - jak je to s ním? Postinor, tzv. „tableta po“ nebo „nouzová antikoncepce“ může zpětně zabránit nechtěnému otěhotnění i tři dny po nechráněném pohlavním styku. Dříve byla tato postkoitální antikoncepce pouze na lékařský předpis, už od…
Článek
Jak nasadit kondom na 9 různých způsobů
Jak nasadit kondom na 9 různých způsobů Pokud je částí vaší předehry navlékání kondomu a vy to necháváte sólo na vašem partnerovi, oba se o něco ochuzujete. Příprava na akci může být stejně velká zábava jako akce samotná. Nevěříte?