Kategorie Krásná a zdravá pleť

Článek
První vrásky po třicítce: Co o vás říkají?
První vrásky po třicítce: Co o vás říkají? Každá vráska, která se vám objeví na obličeji, o vás něco vypovídá. Vaše tvář byla při narození čistá jako list nepopsaného papíru. Po třicítce se vám však začínají objevovat první vrásky, které toho řeknou dost o vaší povaze, charakteru ale i zdraví. Co tedy můžete vyčíst ze svého obličeje?
Článek
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku
Potraviny pro zdravou, krásnou a zářící pleť: Odstartujte revoluci ve svém jídelníčku Akné, vyrážka a šupinatá kůže jsou naším nepřítelem číslo jedna. Zakrýváme je make-upem, který ovšem tento problém na chvíli vyřeší, ale nijak nevyléčí. Pokud ve skrytu duše toužíte po zdravé, krásné a zářící pleti, kterou byste nemusela schovávat pod vrstvou make-pu, proveďte revoluci ve svém jídelníčku. Na které potraviny byste se měla zaměřit?
Článek
Mandle namočené přes noc: Proč je pravidelně nanášet na vlasy a pokožku?
Mandle namočené přes noc: Proč je pravidelně nanášet na vlasy a pokožku? Mandle jsou jedinečnou potravinou, která podporuje nejen vaše zdraví, ale zaručí vám také, že budete krásná i zvenčí. Namočte je přes noc ve vodě, poté je rozdrťte a naneste na svou pokožku či vlasy. Není totiž tajemstvím, že se mandle používají v kosmetickém průmyslu. Zázračný přípravek z namočených mandlí si však můžete připravit i vy!
Článek
Jak na krásnou pleť? Namísto odličovacích přípravků používejte kvalitní olej
Jak na krásnou pleť? Namísto odličovacích přípravků používejte kvalitní olej K večernímu odličování na místo speciálních odličovacích přípravků používat kvalitní oleje? Možná, že si řeknete, že je to pěkný nesmysl. Vaše tvář - ať už máte jakýkoliv typ pleti - však díky tomuto jednoduchému úkonu neskutečně prokoukne. A my vám povíme, proč!