Kategorie Kreativní nápady

Článek
Co se starým svetrem: Vyrobte si z něj polštář, nákrčník i věnec
Co se starým svetrem: Vyrobte si z něj polštář, nákrčník i věnec Dlouhé zimní večery doslova zvou k tomu, abychom se pustili do tvoření. Zvlášť pokud jste už udělala průvan v šatníku a vyřadila z něj několik starých svetrů. Toto pletené oblečení rozhodně není na odpis. Dejte mu druhou šanci a vyrobte si z něj třeba polštář, potah hrnečku nebo nákrčník. Možností, co se starým svetrem, máte nekonečně mnoho.
Článek
Podzimnímu věnci na dveře nejvíc sluší přírodniny: Nasbírejte kukuřici, šípky, mochyni či kaštany a pusťte se do díla
Podzimnímu věnci na dveře nejvíc sluší přírodniny: Nasbírejte kukuřici, šípky, mochyni či kaštany a pusťte se do díla Dle kalendáře máme stále léto, ale současné počasí nám říká, že podzim pomalu klepe na dveře. Právě proto nastává nejvyšší čas, abyste se pustila do tvorby nových podzimních dekorací. Pokud chcete začít podzimním věncem na dveře, vsaďte na přírodniny. K originálnímu podzimnímu věnci přitom nejvíc ladí šípky, mochyně i kaštany.
Článek
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby
Co se starými žárovkami? Vytvořte z nich stylové dekorace i vánoční ozdoby Máte doba staré klasické žárovky a přemýšlíte, co s nimi? Nemusíte je hned odnášet do sběrné nádoby, zkuste jim dát šanci a najít pro ně nové využití. Klasická žárovka je skvělým základním materiálem, z něhož velmi jednoduše vyrobíte vkusnou bytovou dekoraci i vánoční ozdobu. Nechte se inspirovat následujícími DIY nápady, které vás ohromí!
Článek
Staré hrábě nikdy nevyhazujte do šrotu: Poslouží vám jako stylový doplněk interiéru
Staré hrábě nikdy nevyhazujte do šrotu: Poslouží vám jako stylový doplněk interiéru Leží vám v garáži nebo dílně staré kovové hrábě, pro které už dávno nemáte žádné praktické využití? Že vám tento kousek pracovního nástroje nepřinese žádný užitek, je jenom vaše domněnka. Staré hrábě se můžou stát neocenitelným pomocníkem třeba u vás v kuchyni. Zajímá vás jakým způsobem? To vám prozradí následující kreativní nápady!
Článek
Kdo si hraje, nezlobí: 10 nápadů z lega pro váš interiér
Kdo si hraje, nezlobí: 10 nápadů z lega pro váš interiér Lego je úžasně variabilní. Jestli si s ním už vaše děti nehrají a jenom vám leží v koutě, začněte si s ním hrát vy sami! Přesněji řečeno, vyrobte si z něj pár praktických a stylových vychytávek, které svým originálním designem oživí váš domov. Je libo třeba držák na klíče, stylovou lampičku nebo fotorámeček?
Článek
Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější
Následující věci zkuste použít jinak, než jste zvyklí. Budou pro vás mnohem užitečnější Některé předměty jsou vytvořeny k tomu, aby sloužily k jednomu konkrétnímu účelu. Když ale zapojíte svou kreativitu a zkusíte je použít jinak, než jste zvyklí, možná zjistíte, že jsou pro vás mnohem užitečnější. Objevili jsme pro vás několik vychytávek, které i vy sami můžete využít v běžném životě!
Článek
Nápady, jak s dětmi kreativně trávit čas
Nápady, jak s dětmi kreativně trávit čas Děti přijdou domů ze školy a už usedají k monitorům. Vám se to sice nelíbí, ale nevíte, jak je kreativně zabavit? Máme pro vás hned několik super nápadů!
(1) Načíst více