Kategorie Křižovatka

Článek
Projede křižovatkou jako první bílé, nebo červené auto? Určete, kdo má přednost
Projede křižovatkou jako první bílé, nebo červené auto? Určete, kdo má přednost Připravili jsme si pro vás křižovatku, přes kterou je průjezd více než jasný. Některé řidiče však mohou zmást dopravní značky, kterými je osazena. Podívejte se na obrázek a určete, které auto projede křižovatkou jako první. Bude to bílé, nebo červené?
Článek
Kdo má přednost na této rušné křižovatce? Jen zlomek řidičů odpoví správně
Kdo má přednost na této rušné křižovatce? Jen zlomek řidičů odpoví správně Jsou vaší slabinou rušné křižovatky? Připravili jsme si pro vás opravdovou lahůdku, na které si můžete vyzkoušet své řidičské dovednosti. Podívejte se na obrázek křižovatky a určete, které auto jí projede jako první a které jako druhé, třetí a čtvrté. Víte, že tato křižovatka opravdu existuje? A to v australském Queenslandu.
Článek
V tomto vědomostním kvízu pohoří 90 procent řidičů: Víte, které auto projede křižovatkou jako první?
V tomto vědomostním kvízu pohoří 90 procent řidičů: Víte, které auto projede křižovatkou jako první? Křižovatky jsou věčné téma. Ať už patříte k dlouholetým řidičům, nebo máte čerstvě po autoškole, jistě stále řešíte, kdo má přednost. A to hlavně na křižovatkách, kterými projíždíte poprvé. Abyste si procvičili své řidičské schopnosti, připravili jsme menší vědomostní kvíz. Dokážete říct, které auto projede následující křižovatkou jako první?
Článek
Jste dobrý řidič? Vyřešení této dopravní situace vám odhalí pravdu
Jste dobrý řidič? Vyřešení této dopravní situace vám odhalí pravdu Tato dopravní situace je dosti neobvyklá, přesto se s ní můžete setkat a není na škodu zjistit, jak byste si poradili. Pozorně si prohlédněte křižovatku a dobře si promyslete, v jakém pořadí dopravní prostředky pojedou. Není to tak jednoduché že?