Kategorie Kuře

Článek
Umývat kuřecí maso před vařením, nebo ne? Odborníci mají jasno
Umývat kuřecí maso před vařením, nebo ne? Odborníci mají jasno Kladete si otázku, zda byste měli oplachovat syrové kuřecí maso před jeho vařením či pečením? Tato otázka lidi zpravidla dělí lidi na dva tábory. Jedni kuřecí maso před tepelnou úpravou umývají, jiní jej bez opláchnutí dají rovnou péct do trouby. Jak je to ale správně? Vědci v tomto případě mají jasno.
Článek
Jak se dělají kuřecí nugety? Jejich přesné přísady a postup přípravy výrobci drží v tajnosti
Jak se dělají kuřecí nugety? Jejich přesné přísady a postup přípravy výrobci drží v tajnosti Kuřecí nugety patří k oblíbeným pokrmům současnosti, tento smažený pokrm si oblíbily zejména děti. Kuřecí nugety si můžete dopřát v některých řetězcích rychlého občerstvení, koupit si je můžete také v supermarketu ve formě zmraženého polotovaru a následně si je připravit doma. Jak se vůbec kuřecí nugety dělají? Málokdo to ví přesně.
Článek
Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku!
Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku! Před časem internetem proběhla zpráva o velmi zvláštním nálezu, který učinila jedna rodina, když se vydala na docela obyčejnou procházku. Když zjistili, co objevili, nemohli tomu uvěřit, stejně jako odborníci, kteří na místo okamžitě dorazili. O co se jednalo?