Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku!

Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku! Zdroj: www.express.co.uk

Před časem internetem proběhla zpráva o velmi zvláštním nálezu, který učinila jedna rodina, když se vydala na docela obyčejnou procházku. Když zjistili, co objevili, nemohli tomu uvěřit, stejně jako odborníci, kteří na místo okamžitě dorazili. O co se jednalo?

Byl to vcelku běžný den. Jedna rodinka z malého městečka Crowland, které se nachází v  hrabství Lincolnshire na východě Anglie, si rozhodla zpestřit den vycházkou do okolí. Když procházeli lesem, všimli si v dálce jakýchsi žlutých hýbajících se kuliček. Když přišli blíž, zjistili, že se jedná o desítky malých kuřátek, která vyděšeně a pravděpodobně také hladově pípala.

Rodina okamžitě sehnala pomoc a více než tisícovku kuřátek si převzali ochránci zvířat. Zjistili, že se jedná zhruba o den stará kuřátka, která si někdo zakoupil od místního chovatele.

Ochránci se ihned pustili do záchrany nebohých kuřátek. Zdroj: www.telegraph.co.uk

Pak se jich ovšem zbavil tímto krutým způsobem. Díky záchraně jich většina přežila, přesto však některá kuřátka zemřela nebo byla v natolik špatném stavu, že musela být uspaná.

TIP: Kamera natočila, jak krutě se lidé dokážou chovat ke zvířatům.

Ochránci zvířat následně začali ve spolupráci s chovatelem vyšetřovat, kdo se mohl k nebohým zvířátkům takto zachovat. My tedy doufáme, že byl pachatel dopaden a po zásluze potrestán.

Autor:
Publikováno: 11. 1. 2019 10:10 Nahlásit obsah