Kategorie Týrání zvířat

Článek
Fence německého boxera selhalo kvůli zábavní pyrotechnice srdce: Její majitelka Antonella Modasjasz z Argentiny odrazuje ostatní od používání rachejtlí a petard
Fence německého boxera selhalo kvůli zábavní pyrotechnice srdce: Její majitelka Antonella Modasjasz z Argentiny odrazuje ostatní od používání rachejtlí a petard Příchod nového roku každoročně doprovází ohlušující rámus ohňostrojů a petard. Tyto oslavy jsou doslova utrpením pro naše čtyřnohé miláčky. Zejména psi, kteří mají mnohem jemnější sluch nežli lidé, mají z ohňostrojů a petard takřka panický strach. Své o tom bohužel ví i Antonella Modasjasz, jejíž fence se během prosincových oslav zastavilo srdce.
Článek
Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku!
Rodina na procházce objevila stovky žlutých kuliček. Když zjistili, co to je, zůstali v šoku! Před časem internetem proběhla zpráva o velmi zvláštním nálezu, který učinila jedna rodina, když se vydala na docela obyčejnou procházku. Když zjistili, co objevili, nemohli tomu uvěřit, stejně jako odborníci, kteří na místo okamžitě dorazili. O co se jednalo?
Článek
Skrytá kamera zachytila šokující záběry ze zvířecí testovací kliniky. Pracovníci opice zdrogují, potetují a zabijí!
Skrytá kamera zachytila šokující záběry ze zvířecí testovací kliniky. Pracovníci opice zdrogují, potetují a zabijí! Před pár dny se na internetu objevilo video, které všem milovníkům zvířat způsobilo nemalý šok. Video pochází z Biomedical Primate Research Centre v Nizozemí a jak je na tomto videu patrné, vědci zde experimentují s primáty opravdu otřesným způsobem.
Článek
Tyto lvice byly nuceny opakovaně rodit mláďata. Až uvidíte proč, zlomí vám to srdce...
Tyto lvice byly nuceny opakovaně rodit mláďata. Až uvidíte proč, zlomí vám to srdce... V jednom z měst v Jižní Africe jsou lvice nuceny za otřesných podmínek rodin svá mláďata vrh po vrhu kvůli velmi krutému důvodu. Ian Michler, reportér, který tuto otřesnou pravdu zjistil, se také rozhodl příběh těchto zubožených lvic ukázat světu ve svém dokumentárním filmu „Blood Lions“.
Článek
Smutné portréty indonéských opic využívaných k zábavě
Smutné portréty indonéských opic využívaných k zábavě Malé opice s umělohmotnými hlavami oblečené do šatiček pro panenky s řetězy okolo krku. Tyto opice jsou v Indonésii využívané pro zábavu, jsou vycvičené, aby se chovaly jako lidé, na ulicích žebrají peníze. Temné snímky…