Kategorie Kvasinky

Článek
Zdravotní nebezpečí, která na nás číhají v létě
Zdravotní nebezpečí, která na nás číhají v létě Ačkoliv je léto již v plném proudu my si chvilky dovolené a odpočinku užíváme plnými doušky, většina z nás zapomíná na nebezpečí, které se s tímto ročním obdobím pojí. Co byste tedy v letních měsících neměli podceňovat a na co si dát pozor, abyste neohrožovali své zdraví?
Článek
Protikvasinková dieta, účinný lék na chronickou kvasinkovou infekci
Protikvasinková dieta, účinný lék na chronickou kvasinkovou infekci Netušíte, co se skrývá pod pojmem kvasinková infekce? Pak patříte mezi ty šťastnější. Uvádí se totiž, že potíže s ní má minimálně jednou během života až 75 % žen. Část z nich také bohužel pozná její chronické stadium, kdy běžné léky nezabírají. Účinným likvidátorem pak může být protikvasinková dieta.
Článek
Ženy se shodují: Vaginální mykóza dokáže pořádně potrápit zvlášť v létě
Ženy se shodují: Vaginální mykóza dokáže pořádně potrápit zvlášť v létě Nepřítelem číslo jedna je teď pro většinu žen vaginální mykóza, která dokáže pořádně znepříjemnit krásné letní počasí. Jak se tomuto intimnímu onemocnění přes léto vyhnout? Případně jak jej co nejrychleji zaléčit, abyste si mohla opět naplno užívat tepla, vody a sluníčka?
Článek
Vaginální mykóza
Vaginální mykóza Vaginální mykóza nebo také kvasinková infekce je velmi častou ženskou nemocí. Během života ji má alespoň jednou 75% žen, u některých se objevuje opakovaně (5% žen trpí dokonce chronickou podobou této nemoci). Jedná se o…
Článek
Léčba kvasinkové infekce
Léčba kvasinkové infekce K volně prodejným lékům, babským radám a toho, co dům dá, se uchýlíme v případě, když jsme daleko od doktora, nemáme čas si k němu zajít, nebo jednodušše už nechceme. Pojďme se podívat, jak jsme na tom v případě kvasinek.
Článek
Kvasinková infekce. Jak ji poznat?
Kvasinková infekce. Jak ji poznat? Kvasinková infekce je nejčastějším důvodem, proč ženy navštíví gynekologa. Uvádí se, že se s ní nejméně jednou během svého života setkalo až 75 % žen a postihuje i muže. Pochva hostí spoustu mikroorganismů, které…