5 nejhorších vlastností nezadaných žen a holek

5 nejhorších vlastností nezadaných žen a holek Zdroj: Shutterstock

Ať chceme nebo ne, to, že jsme již nějakou dobu bez partnera, nám jednoduše řečeno začne „lézt na mozek“. Většinou si to samy ani nepřipouštíme, ovšem naše okolí si začne všímat, že se u nás najednou vyskytuje těchto 5 vlastností, které jsou pro single ženy typické.

Nátlak

Některé ženy tak strašně moc touží po muži, po vztahu, po manželství a po dětech, že se z nich stanou doslova stíhačky. Jakmile zaregistrují ve svém dosahu muže, který by odpovídal jejich požadavkům, sesypou se na něj a nechtějí ho za žádnou cenu ze svých spárů pustit. Milé dámy, mějte však na paměti, že muži chtějí být lovci, a to odjakživa. Přenechte jim tuto pozici a uvidíte, že když alespoň chvíli budete hrát nedostupnou, zájemci se jen pohrnou.

Biologické hodiny

V životě ženy najednou v jednu chvíli začnou tikat biologické hodiny, a čím jsme starší, tím více bijí na poplach. Jenže co když zrovna nemáme stálý vztah? Často to právě dopadá tak, že dlouhodobě nezadané ženy toužící po miminku již na prvním rande začnou děti plánovat a některé odvážnější dokonce vymýšlí i jména. Takhle opravdu ne!

Fráze

Tou nejčastěji vyřčenou frází, kterou single ženy používají, je ta, že všichni muži jsou stejní. Všichni jsou neschopní, všichni jsou hloupí, nevěrní, ulhaní, líní... a tak bychom mohly pokračovat do nekonečna. Přiznejme si však to, že je to jen obranný útok před dalším zklamáním.

Zdroj: Shutterstock

Nezávislost

Když jsme my ženy bez partnera, naučíme se vše dělat samy a nespoléhat na jiné. Staneme se nezávislou ženou, kterou téměř nic nerozhodí. A čím jsme starší, tím hůře se dokážeme tomu druhému přizpůsobit. Proto je mnoho žen také přesvědčeno o tom, že vlastně ke svému životu muže vůbec nepotřebují.

Rezignace

To nejhorší, co mohou nezadané ženy udělat, je rezignace. Když si totiž sama v sobě usmyslíte, že hledání je zbytečné a že si vlastně k sobě nikdy nikoho nenajdete, podvědomě to začnete ze sebe vysílat. Vše se k vám začne pomalu vracet jako bumerang. Vykašlete se na chmurné myšlenky, berte to pozitivně a vše k vám přijde v ten správný čas!

Autor:
Publikováno: 9. 9. 2021 10:10 Nahlásit obsah