5 ženských nedostatků, které mužům nevadí

5 ženských nedostatků, které mužům nevadí Zdroj: Shutterstock

Jen málokterá žena je naprosto spokojená se svým tělem. A jak už to tak bývá, většinou chceme to, co zrovna nemáme a zbytečně si lámeme hlavu s tím, co si o nás asi musí muži myslet. Jenže ti zrovna ženské nedostatky tolik neřeší a ve většině případů si jich ani nevšimnou. A když ano, tak je spíše berou jako vaši přednost.

Proto jsme si pro vás přichystali seznam nedostatků, nad kterými si už nemusíte dělat vrásky:

Prsa

Malá, velká, pevná, povislá, přírodní, umělá – každá žena má prsa jiná a věřte nám, že je to ta poslední věc, kterou váš partner řeší. Bude spokojen, když budete spokojená vy a na ničem jiném nezáleží.

Bradavky

Tak jako u prsou, stejně i bradavky mají různý tvar a dokonce i barvu. I tohle je ovšem další věc, kterou ženy řeší a myslí si, že právě ty jejich nejsou dokonalé. Jenže jak mají vypadat dokonalé bradavky? Toť otázka! Muži milují nahá prsa a nahé bradavky a je jim úplně fuk, jakou mají barvu či tvar, hlavně, že patří jen jim.

Zdroj: Shutterstock

Zuby

Trápí vás mezera mezi zuby nebo křivý zoubek? Ani tohle není pro muže žádná překážka. Mnohem důležitější je pro ně zdraví vašich zubů a jejich barva. Pokud máte tedy bílé perličky, které nejsou úplně tak pravidelné, tak se tím vůbec netrapte. Vzpomeňte si také na to, kolik modelek si například na mezeře mezi zuby postavilo kariéru. Nebo na Madonnu!

Pihy

Jedná je má a nechce je, druhá je nemá a touží po nich. Je to jako s vlasy, ta co má rovné by dala vše na světě za kudrnaté a naopak. Pokud i vaši tvář zdobí roztomilé pihy a vy se je snažíte všemožně make-upem schovat, vykašlete se na to. Vždyť v posledních letech si ženy nechávají pihy dokonce tetovat. Pihy jsou znakem nevinnosti a něžnosti a není nic roztomilejšího než usměvavá tvář s pihami. A co na ně říkají muži? Najdou se dokonce i tací, kteří pihy naprosto zbožňují.

Zdroj: Shutterstock

Zadek

Plochý nebo vypouklý? Vždyť je to jedno. Důležité je, abyste se sama ve svém těle cítila dobře a nedívala se na to, že zrovna teď jsou v módě oblé dámské tvary. Každý muž miluje zadečky a i ten váš. A jestli do toho i cvičíte, aby byl krásně pevný, získáte tím jen plusové body!

Autor:
Publikováno: 23. 2. 2022 19:26 Nahlásit obsah