Kategorie Lidské tělo

Článek
Lidé, kteří se narodili s částmi těla navíc. Objevovali se v minulosti a bohužel i dnes
Lidé, kteří se narodili s částmi těla navíc. Objevovali se v minulosti a bohužel i dnes Naše lidské tělo nás asi nikdy nepřestane překvapovat. Je zajímavé sledovat, čeho všeho je lidské tělo schopné a jak moc ho může příroda změnit. Pojďte se s námi podívat na neobvyklé lidi, kteří se narodili s některými částmi těla navíc.
Článek
Podle lékařů je chemoterapie neúčinná. Lidskému tělu údajně škodí a ničí ho
Podle lékařů je chemoterapie neúčinná. Lidskému tělu údajně škodí a ničí ho Čas od času se nám od lékařů dostanou informace, které nás dokážou pořádně šokovat. Ta nejnovější se zaobírá chemoterapií a jejím vlivem na lidské tělo. Podle některých lékařů chemoterapie údajně nedokáže zničit rakovinové buňky a našemu tělu jen škodí. Jak je to doopravdy?
Článek
Seznam věcí, které se svým tělem dokáže udělat pouze 1 % lidí. Jste mezi nimi?
Seznam věcí, které se svým tělem dokáže udělat pouze 1 % lidí. Jste mezi nimi? Člověk je velmi vynalézavý tvor, který dokáže i nemožné. S lidským tělem toho lze zvládnout mnoho a o něčem jste zcela jistě neměli ani tušení, ovšem dokáže to jen pár vyvolených.
Článek
Fantastické zajímavosti o lidském těle
Fantastické zajímavosti o lidském těle Lidské tělo je fascinující a i přes pokrok ve vědě a medicíně o něm nevíme úplně vše. Dnes jsme si pro vás připravili zajímavá fakta o lidském těle, z nichž některá vás stoprocentně překvapí.
Článek
Když vaše tělo volá o pomoc: Těchto deset zásadních signálů nepodceňujte!
Když vaše tělo volá o pomoc: Těchto deset zásadních signálů nepodceňujte! Lidské tělo je v podstatě strojem s víceméně dokonalým mechanismem. Ovšem některé součástky se časem mohou poškodit. Tělo nám to pak dává najevo vysíláním určitých signálů, které není radno ignorovat.