65letá Češka si vzala v Pákistánu 23letého Abdullaha. Seznámili se díky Facebooku

65letá Češka si vzala v Pákistánu 23letého Abdullaha. Seznámili se díky Facebooku Zdroj: blesk.cz

Láska nezná věk ani hranice. Důkazem je 65letá učitelka z České republiky, která odjela do Pákistánu za svou láskou, 23letým Abdullahem. Tento pár se seznámil před třemi lety na Facebooku, až v prosinci 2020 se setkal tváří v tvář. Že to mezi Abdullahem a jeho vyvolenou jiskří, svědčí fakt, že dvojice stvrdila svou lásku manželským slibem.

Online vztah české učitelky a mladého Pákistánce trval tři roky

Příběh 65leté Češky a 23letého Abdullaha z Pákistánu je jako z červené knihovny. Bývalá učitelka angličtiny a němčiny se s mladým Pákistáncem seznámila před třemi roky na Facebooku. Pravidelně si spolu psali, až se do sebe dle svých slov velmi zamilovali. Abdullah dokonce postarší Češku několikrát přes Messenger požádal o ruku.

I když bývalá učitelka Abdullahovy návrhy nejprve odmítala, mladík byl vytrvalý. Nakonec se mu podařilo svou vyvolenou získat. “Psala jsem mu, že si ho nechci vzít. Ale nakonec jsem si to rozmyslela a přijela za ním do Pákistánu. Miluji ho, co jiného bych tady dělala?” uvedla pro portál Daily Pakistan 65letá Češka. 

Zdroj: blesk.cz Zamilovaná žena konvertovala k islámu a vzala si svou lásku

Tato zamilovaná žena se snažila do Pákistánu dostat celý rok. Po zdolání úředních překážek se jí to nakonec podařilo a získala vízum. Ihned po přistání v Pákistánu v prosinci 2020 konvertovala k islámu. Konečně se navíc v pákistánském městě Gujranwala poprvé tváří v tvář setkala s Abdullahem. Díky osobnímu setkání oba dva zjistili, že se skutečně milují a svou lásku tak završili svatbou.

“Moje žena je božská. Není nic lepšího, než být sní. Navíc bych měl rád se svou ženou spoustu dětí,” řekl 23letý Abdullah těsně po sňatku. Tento muž vychodil devět tříd základní školy a nyní se živí jako profesionální malíř. Pro Daily Pakistan rovněž dodal, že sňatek s cizinkou zvýšil jeho postavení uvnitř rodiny, a dokonce ti, kteří si jej dříve nevážili, jej s jeho manželkou zvou k sobě domů. Abdullah také uvedl, že se neženil kvůli vízu a finančnímu zajištění, a že jeho láska je naopak čistá a upřímná.

Novomanželé chtějí žít v Česku

Novomanželé však nechtějí setrvávat v Pákistánu a plánují, že budou žít v Česku. “Cítím se tu velmi dobře, má nová rodina je pěkná. Chci ale žít v Česku, nyní čekáme na dokumenty a na to, až se zmírní opatření, která souvisejí s českým lockdownem,” popsala dále zamilovaná 65letá Češka. 

O lovestory mezi mladým Pákistáncem a postarší Češkou aktuálně informují média v celém Pákistánu. Lidé zamilovanému páru přejí spoustu štěstí. Najdou se však tací, kteří si nemyslí, že je Abdullahova láska k 65leté Češce upřímná. Jaká je skutečnost, ukáže jenom čas.

Autor:
Publikováno: 5. 2. 2021 10:11 Nahlásit obsah