7 podivných věcí, které dělávají dlouholeté páry. Najdete se v tom taky?

7 podivných věcí, které dělávají dlouholeté páry. Najdete se v tom taky? Zdroj: Shutterstock

Začátky vztahu bývají krásné, někteří však tvrdí, že ještě krásnější období je to, co přichází po prvotní zamilovanosti – to je totiž ten pravý nefalšovaný vztah, který stojí za to.

Právě v tomto období, po několika měsících či dokonce i letech, začnou všechny páry dělat určité věci. Je to způsobené tím, že postupem času se vedle své polovičky začneme cítit mnohem uvolněněji, než jak tomu bylo na začátku a postupně se začneme chovat naprosto přirozeně. Dokonce některé páry zachází až tak daleko, že mezi sebou dělají věci, které by si nedovolili ani ke svým nejbližším.

Mluvíte spolu z toalety

Dříve jste na toaletě trávili jen nutně dlouho dobu, a to ještě tak, aby si ten druhý ani nestačil všimnout, že jste onu místnost vůbec navštívili. A teď? Nedělá vám problém na sebe přes dveře křičet a dokonce si sáhodlouze i povídat.

Holení není na pořadu dne

Ještě pár měsíců zpět byste večer bez oholení neulehli do postele, ovšem postupem času, ještě když spolu začnete bydlet, přijdete na to, že udržovat tělo neustále hladké, je časově velice náročné. V ten moment na to přestanete tolik dbát a vaše polovička to jen uvítá, je na tom totiž úplně stejně.

Návštěva toalety s otevřenými dveřmi

Některé páry povídání přes dveře toalety ještě povýšily na vykonávání potřeby s otevřenými dveřmi. V tom lepším případě se jedná jen o vykonání „malé“ potřeby, tu horší variantu si dokáže každý z nás představit. Jakmile se k tomuto kroku partneři odhodlají, již nikdy není cesty zpět.

Zdroj: Shutterstock

Přibírání

Téměř všichni, kteří již byli v dlouhodobějším vztahu, mohou potvrdit, že dříve či později nšjaké to kilo přibrali. Páry společně navštěvují restaurace, večer k filmu si připravují nejrůznější dobrůtky a najednou ručička váhy jako by se zbláznila.

Vymačkávání pupínků

Dělají to všechny páry a ne, že ne. Po letech vztahu to ani jednomu nepřijde nijak divné a berou to jako samozřejmost.

Sdílení věcí

Tento bod přichází zejména v období, kdy se partneři dohodnout na tom, že spolu budou bydlet. V tu chvílí nastává situace: co je moje, to je i tvoje a berou to opravdu zodpovědně. Dokonce nemají ani problém sdílet stejný zubní kartáček či jiné hygienické pomůcky.

Autor:
Publikováno: 23. 8. 2021 12:32 Nahlásit obsah