Jak se chovají muži ještě předtím, než začnou podvádět?

Jak se chovají muži ještě předtím, než začnou podvádět? Zdroj: Shutterstock.com

Mohlo by se zdát, že nevěra přichází jako blesk z čistého nebe, jenže ona to tak není úplně pravda. Muži záletníci ještě předtím než svou partnerku podvedou, vykazují jisté známky chování, které jsou předzvěstí záletu.

Když je muž ve vztahu spokojený, nemá většinou důvod podvádět a je své partnerce věrný až za hrob. Ovšem pokud jsou ve vztahu jisté problémy a muž začne mít myšlenky i na někoho jiného, začne se chovat podezřele.

Nemá čas vám odpovědět

Najít si pár sekund na to vám odpovědět na SMS zprávu není přeci tak složité. Pokud se však opakovaně stává, že i když napíšete do zprávy cokoliv, odpovědi se vám nedostane, měla byste zbystřit. Může to být první známka toho, že je pro vašeho partnera něco nebo někdo důležitější než vy a tak se ho na to přímo zeptejte. Je lepší vědět krutou pravdu než žít ve lži.

Zdroj: Shutterstock.com

Není to podle něj jako dřív

Jakmile začne muž tvrdit, že váš vztah není jako dřív a vidíte na něm, že není šťastný a ani spokojený, je ten pravý čas na to si společně sednout a tento problém vyřešit. Najít příčinu toho, proč nejste spokojení a buďto se začít snažit a zachránit váš vztah, anebo ačkoliv to zní krutě, si jít každý po svém a hledat štěstí jinde. Nikdy výtky tohoto typu nepřecházejte a snažte se přijít na kloub tomu, proč tomu tak je.

Chce zkoušet něco nového

U dlouhodobých vztahů, ať už chcete nebo ne, se objeví jistá monotónnost a stereotyp. A tak není od věci, když jeden z partnerů přijde s něčím novým, především co se týče postelových hrátek. Ovšem pokud váš partner chce zkoušet nové věci, se kterými tak úplně nesouhlasíte a ani při tom nebere na vás ohled, je to signál toho, že tudy cesta nevede. Nikdy se do věcí, které jsou vám proti srsti, nepouštějte jen kvůli vidině lepšího vztahu.

Autor:
Publikováno: 26. 2. 2021 17:05 Nahlásit obsah