Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví

Jste tou nejlepší ženou pro manželství? Znamení zvěrokruhu vám napoví Zdroj: Shutterstock

Datum, kdy se člověk narodí, nám podle znamení zvěrokruhu mnohé prozradí o jeho povaze, přístupu k partnerovi a také k manželství. Dnes se zaměříme na ženy a na to, které jsou podle znamení ty nejbáječnější manželky.

Ženy ve znamení Raka

Ženy narozené ve znamení Raka projevují vůči svému partnerovi velmi silné emoce, dávají mu svou lásku na vědomí za každé situace. Pro partnera a pro svou rodinu jsou schopné obětovat třeba svůj vlastní život. Rodinné štěstí a spokojenost je u nich na prvním místě. Rodinnému životu podřizují úplně všechno. Dokážou vytvořit harmonický a láskyplný domov. Na druhou stranu umí být někdy velmi dramatické a to zvláště, pokud jsou přesvědčené, že je jejich láska málo opětována.

Ženy ve znamení Berana

Muži je nepokrytě obdivují pro jejich velmi silný charakter a atraktivní vzhled. Ženy narozené v tomto znamení jsou realistkami a přesně vědí, co od života mohou očekávat. V žádném případě nepodléhají zbytečným emocím a nikdy si pozornost nevynucují. Patří mezi velmi silné matky, které brání své děti za každou cenu. Pod jejich pečlivým vedením se s jejich ratolestí stávají přirozené autority a vůdci. Děti vychovávají k samostatnosti a odvaze čelit realitě života. Je těžké ženu narozenou ve znamení Berana získat, ale když se vám to povede, můžete být spokojeni, protože nic lepšího vás potkat nemohlo.

Zdroj: Shutterstock

Ženy ve znamení Lva

Tyto ženy jsou doslova lvice. Silné, vytrvalé a to očekávají i od svého partnera. Jsou to ale také milé a přítulné kočičky, které mají rády pozornost, a jejich přirozený šarm jim zaručuje obdiv. Umí velmi často vystrčit drápky, hlavně v případech, kdy se někdo pokouší ublížit jejich rodině. To se z nich okamžitě stávají pravé šelmy bránící svá mláďata. Rodina je u nich za každou cenu na prvním místě a slovo nejde a nemůžu, nemají ve svém slovníku. Pro ně zkrátka není nic nemožné.

Tak toto jsou podle znamení zvěrokruhu ty nejlepší adeptky na manželství. My si ale osobně myslíme, že každá žena, která dokáže milovat a je milována je tou nejlepší manželkou, i když se nenarodila v těchto znameních. Souhlasíte s námi?

Autor:
Publikováno: 19. 5. 2021 11:42 Nahlásit obsah