Muž si prokopal tunel do domu své milenky. Jeho tajemství odhalil podváděný manžel

Muž si prokopal tunel do domu své milenky. Jeho tajemství odhalil podváděný manžel Zdroj: Ladbible.com

Stavební dělník z Mexika, kterého místní média nazvala Alberto, si vymyslel neobvyklý způsob, jak se nenápadně dostat ke své milence Pamele. K jejímu domu, který se nacházel v těsném sousedství, si tajně prokopal tunel. Tohoto záletníka z mexické Tijuany načapal při činu podváděný manžel, který celou nepříjemnou záležitost medializoval.

Podváděný manžel se vrátil z pracovní cesty o den dříve

Alberto a Pamela se setkávali vždy tehdy, když byl Pamelin muž Jorge v práci. Milenecký poměr se jim dařilo držet v tajnosti velmi dlouho. Jednoho dne se však Jorge vrátil z pracovní cesty o den dříve, než své ženě nahlásil, a milence nachytal přímo při činu.

Nevěrníka Alberta, který pravidelně chodil za jeho manželkou na zálety, viděl, jak se schovává pod postelí a pak zčistajasna mizí. Podváděný muž proto nahlédl pod postel. Byl v šoku z toho, když spatřil díru v podlaze, která byla napojená na dlouhý tunel.

Zdroj: Ladbible.com Tajný tunel vedl k domu v sousedství

Jorge se vydal po stopě. Vlezl do tunelu, který vedl do domu v sousedství. Když tunelem prošel, narazil na Alberta, který Jorge prosil, aby jej neprozradil manželce, která mezitím spala.

Jak uvádějí mexická média, rozzuřený Jorge však ženu probudil a vše jí řekl. Oba muži se pak měli do krve pohádat. Přivolána byla dokonce policie, která Alberta odvedla pryč, aby celou situaci uklidnila.

Zdroj: Ladbible.com Další Mexičan kopal tunel proto, aby mohl špehovat expřítelkyni

V každém případě není kopání tunelů v Mexiku zřejmě nic neobvyklého. Například v roce 2019 celý svět obletěla zpráva o Mexičanu Cesarovi Arnoldovi Gomezovi, který kopal dlouhý tunel k domu své expartnerky. 

Tento muž se nedokázal smířit s rozchodem. Rozhodl se navíc, že nebude respektovat ani rozhodnutí soudu, který mu nařídil zákaz přibližování se k bývalé přítelkyni kvůli domácímu násilí. Gomez se však své ex nechtěl jen tak vzdát a za využití tajného tunelu ji chtěl špehovat. Vše ale prasklo, když jej během kopání tunelu zavalila suť. Nyní pobývá ve vězení.

Autor:
Publikováno: 8. 1. 2021 11:00 Nahlásit obsah