Nevěsta slíbila lásku nejenom ženichovi. Neuvěříte, před kým poklekla

Rodina je to nejdůležitější, co člověk má. Netvoří ho jenom biologičtí rodiče a jejich děti, ale i prarodiče, tetičky, strýčkové, bratranci, sestřenice a v hodně případech i nevlastní rodiče a sourozenci. Pokud spolu všichni vycházejí, je to ten největší dar, jaký si může člověk přát, protože nikdy nebude sám.

Když se Jeremy s Casey poznali a narodil se jim syn Landon, mysleli si, že spolu budou navždy. Jenomže život nikdy není takový, jak si člověk naplánuje a po čase se Casey a Jeremy rozešli. Casey měla nového partnera Tylera a Jeremy se zamiloval do Katie.

V den svatby si Katie plně uvědomovala, že její rodinu nebude tvořit jenom ona a Jeremy, ale i Casey, Tyler a hlavně malý Landon. Při svatebním obřadu se proto obrátila ke Casey a Tylerovi a slíbila jim, že ode dneška jsou jedna rodina, že spolu budou komunikovat a přátelit se. Poté si klekla před malého Londona a odříkala mu slib, ve kterém slibovala, že ho bude milovat a starat se o něj každý den jeho života. Všechny přítomné její jednání uchvátilo a dojalo k slzám. Tento malý chlapec tak získal tu největší milující rodinu a mnohé děti by mu ji mohly závidět. Tomu se říká láska darovaná bez podmínek.

Pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku.

Autor:
Publikováno: 9. 3. 2021 16:16 Nahlásit obsah