Pro muže: Jak poznat, že vás vaše partnerka podvádí?

Pro muže: Jak poznat, že vás vaše partnerka podvádí? Zdroj: Shutterstock

O tom, jak poznat nevěru ze strany muže, toho bylo již napsáno nespočet. Jenže ruku na srdce, nepodvádí jen muži, ale také i ženy, avšak ty jsou v tomhle poněkud diskrétnější a nevěra má pro nás mnohem větší význam, nežli jen sexuální uspokojení.

Muži často podvádí a ani sami nevědí, proč k tomu vůbec došlo, kdežto ženy se k nevěře přiklání ve chvíli, kdy v jejich vztahu něco nefunguje tak, jak by chtěly a jsou dlouhodobě nespokojené a nešťastné. Ovšem i u žen, i přesto, že se to snaží sebevíc ututlat, se dá velmi snadno rozpoznat, že do jejich života vstoupil jiný muž. 

Jsou hádavé

K hádce si dokáže najít sebemenší důvod a často se hádá právě proto, aby mohla konečně vztah ukončit. Dokáže se do krve hádat o špinavé ponožce na zemi, jenže ve skutečnosti to není to, co ji štve, užírá ji pocit, že byla svému partnerovi nevěrná a tímto si to jen snaží obhájit.

Zajímají se

Najednou ji budou zajímat všechny vaše aktivity pěkně minutu po minutě. Dřív by ji ani nenapadlo se vás zeptat, kde budete zítra ve čtyři hodiny odpoledne, ovšem nyní potřebuje znát váš každodenní harmonogram. Bohužel její zájem nevychází z toho, že by skutečně chtěla vědět, co provádíte, ale z důvodu, že ji čeká rande s jejím novým objevem a nerada by na vás někde narazila.

Nesoustředí se

I když trávíte po dlouhé době společný večer, spíše vám přijde, že je myšlenkami jinde a vás vůbec neposlouchá. Během rozhovoru se dívá na jedno a to stejné místo a vy jí svá slova musíte i několikrát opakovat.

Hlídají si své soukromí

Především tedy mobilní telefon, který jen tak nedá z ruky. Jakmile ji pípne esemeska, rozběhne se k němu přes celý byt, jen abyste ani koutkem oka nezahlédl, kdo jí píše. Svůj mobil si bere úplně všude, na toaletu a dokonce i do koupelny. Velmi zajímavým faktem je také to, že ačkoliv má svůj mobil neustále u sebe, když jí ve vaší přítomnosti někdo kontaktuje, odpoví, až odejdete pryč.

Zdroj: Shutterstock

Žádný sexuální život

Když se totiž žena začne stýkat s někým jiným, se kterým třeba už společnou noc prožila, automaticky jí je proti srsti spát ještě s někým dalším, i když vy jste její skutečný přítel. Jestliže tedy vaše partnerka o vás ztratila zájem bez sebemenšího důvodu, je dost možné, že má někoho jiného.

Plánují bez vás

Najednou její plány na volný víkend nebo letní dovolenou neobsahují slovo „my“, ale jen slovo „já“. V jejich plánech nijak nefigurujete a ona raději tráví svůj volný čas se svými kamarádkami. Pokud tohle trvá již několik měsíců, možná je na čase se ujistit, zda jsou to opravdu kamarádky anebo milenec.

Kupují nové věci

Dříve šla ven jen v džínech a pohodlném triku, dnes volí co nejpřitažlivější a nejsvůdnější oblečení. Jakmile si všimnete nového sexy prádla, ve kterém se vám ani neukázala, můžete si být zcela jisti, že si jej schovává pro někoho jiného.

Autor:
Publikováno: 3. 5. 2021 10:35 Nahlásit obsah