To, co jako první uvidíte na tomto obrázku, odhalí, co děláte ve vztazích špatně

To, co jako první uvidíte na tomto obrázku, odhalí, co děláte ve vztazích špatně Zdroj: pinterest.com

Každý z nás se rodí s určitými vlastnostmi, ať už s těmi dobrými či špatnými. Tím, že jsou nám tyto vlastnosti dány do vínku již od narození, jen těžko se dají změnit, je však dobré o nich vědět.

Dnes vám přinášíme jednoduchý test, během kterého zjistíte, jaké slabosti máte v kontextu lásky a vztahů. S odhalením vám pomůže následující obrázek, pouze stačí, když se na něj na krátkou dobu podíváte a přečtete si o tom, co to, co jste na něm viděli, znamená.

Zdroj: pinterest.com

Muž v červeném obleku

Jestliže to první, čeho jste si na obrázku všimli, byl starý muž v červeném obleku, značí to, že na vaši drahou polovičku nemáte příliš času. Vše děláte ve spěchu a často máte pocit, že jste zaneprázdnění. Musíte mít také vše dopředu naplánované, a jakmile něco z těchto zaběhlých kolejí vybočí, dokáže vás to naprosto rozhodit. Najděte si však ve svém harmonogramu více času na svého partnera či partnerku a naučte se více odpočívat.

Klečící muž

V tomto případě to značí, že se snažíte být ve vztahu vždy ten, kdo je dominantní a kdo vztah vede. I přesto, že se tak vy cítíte příjemně, vaše polovička tento pocit nemusí sdílet. Zbytečně tím do vztahu jen přinášíte nepříjemné napětí a tlak. Zkuste tedy své ego lehce potlačit a naučte se dělat kompromisy i v těch zásadních otázkách vašeho vztahu. Najednou uvidíte, že vztah bez každodenních hádek je také možný a je příjemné se s partnerem nebo partnerkou na spoustě věcí domlouvat společně.

Tvář uprostřed obrázku

Pokud vás na první pohled zaujala tvář ve středu obrázku, znamená to, že se svému protějšku podřizujete a často máte pocit, že s ním musíte souhlasit za každou cenu. Takhle to ve vztazích příliš nefunguje, a ačkoliv to tak může na první pohled vypadat, po čase to toho druhého přestane bavit. Je důležité umět si říct svůj vlastní názor a stát si za ním.

Muž stojící ve stínu na pravé straně

Někdo si tohoto stojícího muže ani nevšimne, ale pokud patříte mezi ty, kteří jej uviděli na první pohled, je to znakem strachu ze sblížení a ze vztahů. Obáváte se toho, že ztratíte svou nezávislost a volnost. Zkuste se tedy tohoto strachu zbavit a podělte se o každodenní všednosti i s někým jiným.

Autor:
Publikováno: 8. 7. 2018 15:30 Nahlásit obsah