Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde

Znamení zvěrokruhu, u kterých vám nevěra neprojde Zdroj: Shutterstock

Jistě s námi budete souhlasit, že pro nevěru ve vztahu není místo. Ovšem najdou se mezi námi i takoví, kteří dokážou své polovičce odpustit a nezahodit vše, co mezi nimi bylo kvůli jednomu úletu. Někteří se však cítí natolik dotčeni, že tohle ublížení je pro ně naprosto nemyslitelné.

A právě i v tomhle sehrává naše znamení zvěrokruhu velkou roli. Jsou totiž znamení, pro která je nevěra něco, co dokážou pochopit, a pak jsou tu dvě znamení zvěrokruhu, která v žádném případě záletníky neomlouvají a ani netolerují.

Býk

Ačkoliv jsou Býci tvrdohlaví, nepatří mezi ta nejhádavější znamení zvěrokruhu. I když občas mohou působit impulzivně, jak rychle se rozčílili, tak rychle se umí zase uklidnit, jenže co se týče nevěr, nemají slitovaní. Jakmile jednou Býka v tomto směru zklamete, můžete si být jisti, že tady jsou pro vás dveře navždy uzavřené.

Je to pro ně obrovské citové zklamání, kterého se jim dostalo od člověka, který pro ně byl vším a to se jednoduše neomlouvá. Býci neodpouští a ani nezapomínají, proto dobře zvažte své činy.

Zdroj: Shutterstock

Kozoroh

Ani Kozorohové nejsou ten typ znamení, které lehko odpouští a u nevěry to platí dvojnásob. Svého partnera vroucně milují a jakákoliv zrada je pro ně velmi bolestivá a tuto křivdu si nesou v sobě ještě velmi dlouho. Kozorohové na rozdíl od Býka neumí říct na rovinu, co si myslí a jak se právě cítí, chybí jim býčí ráznost, a tak se s touto bolístkou vyrovnávají po svém – oplatí vám ji sladkou pomstou.

Autor:
Publikováno: 8. 6. 2021 12:28 Nahlásit obsah